انتشار محتوا

خبرگزاری رسا :
خوزستان | تاکید رییس شورا برضرورت هم اندیشی با ائمه جمعه برای ارتقای کیفیت نمازهای جمعه
تصویر خبر
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بر ضرورت هم اندیشی با ائمه جمعه در رابطه با ارتقای کیفیت نمازهای جمعه تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، ظهر امروز در حاشیه اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های خوزستان، ایلام و بوشهر که در سالن اجتماعات دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان برگزار شد، با اشاره به اینکه با ائمه جمعه کشور در رابطه با ارتقای کیفیت نمازهای جمعه به هم اندیشی می پردازیم، خاطرنشان کرد: این مسأله، مأموریت این دوره ما است که در خلال اجلاسیه ها نکات بسیار خوبی مطرح می شود.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با بیان اینکه ائمه جمعه صاحب تجربه و ابتکار هستند، افزود: این عزیزان در میدان حضور داشته و از نزدیک مشکلات را مشاهده و راه حل هایی ارائه می کنند تا در نهایت پس از جمع بندی، در طراحی نقشه راهبردی ارتقای کیفیت نمازهای جمعه یاریگر ما خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه رهبری از نمازجمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی هر شهر یاد کرده است، گفت: طراحی کلان برای هر شهر با استفاده از مهندسی فرهنگی را نیازمندیم که چنین موردی در دستور کار قرار خواهد گرفت و بحث های مفصل و تخصصی پیرامون موضوع با کارشناسان مربوطه صورت می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری بیان داشت: ارتقای ارتباط با نسل جوان دیگر برنامه ما است که امیداوریم در این زمینه هم با بهره گیری از صاحب نظران موفق باشیم.


سه شنبه 1397/5/30 - 40 : 22

پرتال استان ها