انتشار محتوا

استان هرمزگان | پارسیان
معاون امور استان‌های شورا : ثبات ایران در دنیا به برکت رهبری مقام معظم رهبری است
تصویر خبر
پارسیان ( استان هرمزگان ) | حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی ، معاون امور استان‌های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:ثبات ایران در دنیا به برکت رهبری مقام معظم رهبری است/انگیزه‌های انقلاب در بین نسل جوان پویا و زنده است

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، معاون امور استان‌های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت : ثبات وپیشرفت ایران در دنیا به برکت رهبری مقام معظم رهبری است.

جشن انقلاب شهر پارسیان ، استان هرمزگان ، همزمان با دهه مبارک فجر در حسینیه امام حسن مجتبی(ع) وبا حضور پرشور مردم و مسئولین برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی معاون امور استان‌های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: در پرتو رهنمودهای حضرت امام (ره)، احساس خودباوری و غیرت ملی  وامید در جوانان تقویت شد و سرنوشت کشور به دست مردم تغییر پیدا کرد و این احساس، به‌دلیل زنده نگهداشتن انگیزه‌های انقلاب در بین نسل جوان ما توسط مقام معظم رهبری همچنان پویا و زنده است.

وی با اشاره به اینکه همه کشورهای دنیا اعم از اسلامی وغیر اسلامی امروز دست خوش نا آرامی ها و درگیری ها گوناگون است اما ایران اسلامی در یک مسیر ثبات و توسعه وپیشرفت حرکت می کند که به برکت ولایت فقیه ورهبری امام گونه مقام معظم رهبری وهوشیاری وبیداری ملت ایران به دست آمده است.

معاون امور استان‌های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تأکید کرد:امروز در دهه فجر وقتی که جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می کنیم باید به این نکته توجه داشت که اگر انقلاب اسلامی در برابر فشارها وشکنجه های رژیم شاهنشاهی پیروز شد وبیش از ۳۷ سال در برابر همه توطئه ها وترفندها ایستاده ایم به برکت وحدت،یکپارچگی درک عمیق وصحیح از اوضاع زمان وشناخت دقیق دشمنان این کشور وملت است.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی با بیان اینکه آمریکا که نمی خواست در این کشور انقلابی شکل بگیرد و با همه وجود از رژیم شاهتشاهی حمایت می کرد،تصریح کرد:رژیم غاصب وغده سرطانی صهیونیستی که قصد داشت از نیل تا فرات را به تصرف خود در بیاورد به برکت انقلاب اسلامی وجوان های مسلمان نقشه های آنها را نقش برآب کرد.

وی ترامپ رئیس جمهور جدیدآمریکا را همانند اوباما  دانست وافزود:همه آنها کینه ای را از انقلاب اسلامی ومسلمانانی که دشمن شناس هستند در سینه دارند.


چهارشنبه 1397/12/1 - 14 : 17

پرتال استان ها