انتشار محتوا

به همت معاونت امور استانها در 8 اسفند 1395 برگزار شد :
دومین همایش مسئولین دفاتر نمایندگی شورا در استانها | تهران،مجتمع آدینه
تصویر خبر

جهت مشاهده تصاویر ( کلیک کنید) |  10 تصویر

دومین همایش مسئولین دفاتر استانی ؛

صبح روز یکشنبه هشتم اسفندماه ، همایش مسئولین دفاتر استانی در محل مجتمع آدینه تهران با حضور بیش از 30 تن از مسئولین محترم دفاتر آغاز بکار نمود.

این دومین همایش از سلسله نشستهای مشترک مسئولین دفاتردرسال 1395 بود که به همت معاونت امور استانها برگزار گردید .

این همایش دوروزه که با هدف پیگیری مصوبات نشست گذشته و بررسی مسائل پیش رو و برنامه ریزی برای سال آتی تدارک دیده شده بود شاهد حضور ریاست ،معاونین و برخی مدیران شورا جهت ارائه توضیح از روند امور و نیز اولویت های کاری در فصل جدید بود . 

در روز اول نشست ،رئیس شورا با محور قرار دادن موضوع مدیریت در سخنان خود به شاخصه ها و عوامل مهم " مدیریتِ برخود " اشاره نمودند و اظهارداشتند : باید به این مسئله توجه داشت که قبل از اداره و مدیریت کردن هر چیزی به مدیریت برخود دست یافته و موفقیت در عرصه های مدیریتی را منوط به کسب توفیق در مدیریت برخود دانستند .

از معاونین حاضر در برنامه همایش ؛ حج اسلام سیداحمد تقوی ،معاون گزینش ،سیدابوالفضل موسوی دامغانی ، معاون فرهنگی ، علیزاده ،معاون سیاسی و آقایان :جاویدی و موسوی ،معاون اداری مالی و سرپرست معاونت بازرسی بودند که با ارائه محورهای مرتبط با حوزه کاری خود ،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ،معاون امور استانها را در هدایت و اداره نشست همراهی نمودند .

این همایش ظهر روز دوشنبه 9 اسفند ماه به کار خود پایان داد .

 

 

شنبه 1397/9/24 - 29 : 1

پرتال استان ها