انتشار محتوا

به گزارش روابط عمومی شورا
معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از اظهارات حاشیه‌ساز وزیر بهداشت خطاب به فرماندار بدره انتقاد کرد
تصویر خبر

حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر بهداشت در شهرستان بدره استان ایلام و توهین به فرماندار و مردم این شهر، گفت: دولتمردان در انتهای سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل شایسته است در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گزارش اقدام و عملشان را به مردم ارائه کنند

وی با بیان اینکه متأسفانه  بازدید ناقص آقای قاضی‌زاده هاشمی، بابی حرمتی نسبت به مردم و حتی فرماندار شهرستان بدره همراه شد، ادامه داد: اگر دولتمردان دستشان از ارائه گزارش به مردم خالی است، لااقل حرمت ظاهر را نگهدارند و با ادب با مردم  برخورد کنند.

علیزاده با اشاره به اظهارات وزیر بهداشت در جدال لفظی با فرماندار بدره، گفت: به‌راستی گفت‌وگوهای وزیر و فرماندار چه ارتباطی با موضوع امامان جمعه داشت که ناباورانه آقای قاضی زاده هاشمی ذهن فعالشان به این امر معطوف شد که سخنان امامان جمعه را بی‌ربط خواند؟!

وی با تاکید براینکه آقای هاشمی وزیر بهداشت و درمان! برای چندمین باراست که به حریم ائمه جمعه ورود "بی‌ربط" و "بی‌ادبانه‌ای" پیداکرده است، اظهار داشت: نهاد مقدس نماز جمعه از این بی‌حرمتی وزیر بهداشت به ائمه جمعه نمی‌گذرد.

 معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه تصریح کرد: آقای قاضی‌زاده هاشمی بابی‌ربط خواندن سخنان روشنگرانه و متعهدانه امامان جمعه، در واقع مردم متدین و انقلابی نمازگزار جمعه را به شنیدن سخنان بی‌ربط در این سال‌های برپایی نماز جمعه نسبت داده و متهم ساخته است؛  از شخصیتی همچون ایشان انتظار می‌رود قبل از آنکه کلامی بر زبان جاری کنند، کمی هم‌روی آن اندیشه و  به عوارض آن بیندیشد و  سپس بر زبان جاری کند و یا در حالت خستگی و عصبانیت سکوت اختیار کرده و اصلا حرفی نزنند.

وی بابیان اینکه بر زبان جاری کردن برخی کلمات از جانب شخصیتی مثل وزیر بهداشت بعید بود، گفت:  آنچه برای نمازگزاران جمعه سؤال است، این است که امامان جمعه چه هیزم‌تری به وزیر بهداشت فروخته‌اند، جز اینکه از زبان مردم از آقای قاضی‌زاده هاشمی و دیگر همکارانشان در دولت تدبیرو امید می‌خواهند که بیایند از همین تریبون‌های نماز جمعه صادقانه به مردم گزارش بدهند.

علیزاده خاطرنشان کرد: باید بدانید و بدانیم که مردم ولی‌نعمتان این کشور و انقلاب و نظام هستند و البته با هوشمندی و بصیرتی که دارند حساب خادمان صدیق و مخلص خود را که به‌دوراز بازی‌های سیاسی و جناحی در تمامی دولت‌ها بی‌منت خدمت کرده و می‌کنند از مقام‌پرستان بی‌سروپایی که جز به ثروت و قدرت نمی‌اندیشند و همواره با انفعال و ارتجاع در تکاپوی امید بخشیدن به دشمنان ملت بوده و هستند جدا می‌دانند و برای سربلندی و موفقیتشان نیز همیشه دعا می‌کنند.


سه شنبه 1397/12/28 - 9 : 8

پرتال استان ها