انتشار محتوا

پیام تسلیت | رئیس شورا ارتحال آیت الله باریک بین امام جمعه سابق قزوین راتسلیت گفت
تصویر خبر

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ

رحلت عالم وارسته و سنگربان شایسته مرحوم آیت الله حاج شیخ هادی باریک بین رضوان الله تعالی علیه موجب تأسف مردمان با ایمان ، و تأثر مریدان و علاقمندان به آن فقید سعید گردید.

آن روحانی بافضیلت ، و مبارز باغیرت ، از چهره های فداکار و خوشنامی بود که چندین دهه ، با همه توان در خدمت مردم با ایمان و انقلابی استان سرافرازقزوین قرارداشت و در راه اعتلاء و سربلندی فرهنگ دین و دیانت آن سامان مجاهدت های فراوان کرد.

از ویژگی های شخصیتی آن عالم فرزانه این بود که تقوا را زاد و توشه زندگی طلبگی خود قرارداده بود و بصیرت و ایمان را چراغ راهش .

دل به ولایت سپرد وعشق به امام راحل و مقام معظم رهبری ، سرمایه ایمانی و انقلابی آن عزیز سفرکرده بود . سالهای متمادی از جایگاه بلند نمازجمعه خطابه ایراد کرد و با مواعظ وتوصیه به تقوا ، غبار از لوح دل های مردمان نیک اندیش و نمازگزاران زیبا کیش زدود . خیرخواه مردم بود و مرزبان مرزهای فرهنگ اهلبیت عصمت و طهارت . پدرو مربی شهید بزرگواری که درمکتب آزادگی و آزادمنشی ، جان را تسلیم آرمان های اسلام کرد.

خدایش اورا در جوارلطف و عنایتش قرار بدهد و با موالیان نورانیش محشورش فرماید . اینجانب ضایعه اسفناک رحلت این فرهیخته فرزانه را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی ، نماینده مکرم ولی فقیه در استان ، مردم با وفای استان قزوین ، روحانیت بزرگوار ، بویژه خانواده ، فرزندان ،بالاخص به حجت الاسلام حاج شیخ محمد باریک بین و مریدان آن فقید سعید تسلیت می گویم و صبرجمیل و اجر جزیل را برای همگان از درگاه ایزد منان خواهانم .

سیدرضا تقوی

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

19 فروردین 1396

 

يکشنبه 1398/2/29 - 25 : 11

پرتال استان ها