انتشار محتوا

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور مطرح کرد خدمت به مردم، رسالت اصلی مدیران/ رمز پیروزی و موفقیت در هر کار وحدت است
استان لرستان | آئین افتتاح دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان با حضور رئیس شورا
تصویر خبر
شامگاه پنجشنبه آئین افتتاح دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نماینده ولی فقیه در استان و مسئولین استانی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس :

  جهت مشاهده تصاویر ( کلیک کنید) | 14 تصویر

حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) اظهار کرد: در سایه همراهی و همکاری است که می­توان کارها را انجام داد چرا که اگر این هم آوایی و وحدت نباشد کارها ثمر بخش نخواهند بود.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشوربا بیان اینکه رمز پیروزی و موفقیت در هر کار وحدت است گفت: کارها چه کوچک باشند در حد یک ساختمان و چه اموری بزرگ در سطح استان و ملی باشند به قطع یقین بستر مناسب چنین کارهایی همکاری و وحدت است.

تقوی با تاکید بر اینکه نقش اصلی مدیران خدمت به مردم است افزود: مردم در جامعه از خدمات بهره می­برند و اگر چه حمایت‌های آنها دل­گرمی برای مسئولین اجرایی است اما مردم به طورمستقیم نقش آنچنانی در تسهیل امور ندارند و این خدمت‌گذاران هستند که از امکانات بیت‌المال جهت ارائه خدمات به مردم می­توانند استفاده کنند.

وی ادامه داد: اگرمسئولین و دست اندرکاران جامعه با یکدیگر وحدت و همدلی داشته باشند مردم نیز وحدت خواهند داشت و اگر با هم صمیمی باشند فرهنگ محبت و صمیمیت را به جامعه القا خواهند کرد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور بااشاره به حدیثی از حضرت علی(ع) گفت: حضرت علی(ع) می­فرمایند که مردم به فرمانروایان و مدیرانشان بیشتر شبیه هستند تا پدرانشان و این یعنی اخلاق، رفتار، منش، زندگی و سلوک مدیران در جامعه فرهنگ‌ساز است.

تقوی تصریح کرد: کار در نظام جمهوری اسلامی ایران ارزشمند است اما باید گفت پذیرفتن مسئولیت نیز سنگین است چرا که این نظام دستاورد انقلابی بزرگ و یادگار امام خمینی(ره) و خون هزاران شهید است و اگر غفلتی صورت پذیرد خیانت در حق همه ی این­هاست.

وی با ابراز اینکه حرکت­های خوبی در استان انجام گرفته است افزود: هر چه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تبلیغات منفی بیشتری انجام داد، مردم و نظام رشد بیشتری کردند و همین حضور اخیر مردم در انتخابات نشان دهنده اقتدار و پایبندی مردم به نظام و آرمان های والای آن است.

 رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با تاکید بر اینکه تقویت نیروهای مسلح کشور به معنای تقویت امنیت کشور است تصریح کرد: بسیج، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی از ارکان­های قدرتمند این نظام هستند و اگر امروز امنیت بر جامعه حاکم است از برکت وجود این نیروهای قدرتمند است و هر حرکتی و هر سخنی که بخواهد نیروهای ما را که در بخش امنیت تلاش می­کنند تضعیف کند نظام و ملت را تضعیف کرده است.

وی با بیان اینکه  تقدیراز مدیران ومسئولین مخلص از رسالت­های نماز جمعه است گفت: ایجاد وحدت ، تقویت معنویت، پشتیبانی از نظام، بصیرت‌افزایی و تبیین توطئه‌های دشمن همگی از رسالت­های نماز جمعه است که در سایه وحدت و همدلی مردم و نظام اتفاق می­افتد.


جمعه 1397/10/28 - 16 : 11

پرتال استان ها