انتشار محتوا

خبرگزاری مهر
استان کهگیلویه وبویراحمد| نشست مشترک ائمه جمعه ، مسئولین ستادها و مسئولین استانی باحضور رئیس و معاون استانهای شورا
تصویر خبر
به گزارش مهر، آیت الله سید رضا تقوی در همایش ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: نقد منصفانه و بیان برخی مشکلات از وظایف ائمه جمعه است.

 

  جهت مشاهده تصاویر ( کلیک کنید) | 9 تصویر

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: ما از دولت حمایت می کنیم و این جزو مواضع ما است و کسی حق ندارد ناعادلانه دولت را زیر سوال ببرد.

حجت الاسلام والمسلمینسید رضا تقوی در همایش ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج ( 31 تیرماه ) افزود: نقد منصفانه و بیان برخی مشکلات از وظایف ائمه جمعه است.

ایشان تصریح کرد: دولت رکن مقتدر نظام است و مردم باید به دولت تکیه کنند، زیرا دولت قدرتمند و با اقتدار باعث افتخار و عزت کشور است.

وی با بیان اینکه باید فضا در جامعه باید مهیا باشد تا مدیران بتوانند خدمت رسانی کنند، افزود: بتبیین مواضع نظام، ایجاد آرامش در جامعه و تقویت خودباوری و امید در جامعه از رسالتهای برجسته ائمه جمعه است.

رئیس شورا  با بیان اینکه  ۴۲ هزار نیروی ستادی نماز جمعه  در سراسر کشور فعالیت می کنند، افزود: ۹۰۰ امام جمعه نیز در ۹۰۰ شهر کشور فعالیت می کنند.

رییس شوری سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه حل مشکلات اقتصادی و تقویت تولیدات داخلی و حمایت از اقتصاد بومی است.

 


جمعه 1397/10/28 - 34 : 10

پرتال استان ها