انتشار محتوا

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
رئیس شورا : مرگ بر آمریکا شعار بنیادی نظام اسلامی و ملت ایران است
تصویر خبر
پاکدشت- رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در راهپیمایی ۱۳ آبان پاکدشت گفت: مرگ بر آمریکا شعار بنیادی نظام اسلامی و ملت ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رضا تقوی صبح شنبه با حضور در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان پاکدشت طی سخنانی اظهار داشت: این اجتماعات باشکوه و این راهپیمایی بی نظیر نتیجه حوادثی است که رخ داده و ملت بزرگ ما برای زنده نگه داشتن این رخ داد ها این گونه تجمع می کنند و در این تجمع بزرگ فصلی از تاریخ ایران را مرور میکنیم.

وی افزود: با مرور تاریخ پلی ایجاد می شود که به توسط آن به حال و گذشته راه پیدا می کنیم چرا که گذشته بسیار مهم است و تاریخ آموزگار خوبی است.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه تاریخ افراد با استعداد را پرورش و رشد می دهد گفت: تاریخ همه افراد جامعه را مورد خطاب قرار می دهد تا همه در مسیر رشد و شکوفایی گام بردارند و باید بگوییم که وظیفه خواندن تاریخ بر عهده ما است و باید آن را به‌درستی به نسل جدید انتقال دهیم چرا که رمز همه پیروزی و شکست ها در تاریخ نهفته است.

وی با اشاره به اهمیت دانستن تاریخ اظهار داشت: تاریخ مسیر انسان‌ها را روشن می‌کند و بخش اعظمی از قرآن نیز به تاریخ امت‌ها و انبیای الهی پرداخته است.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی بیان داشت: ۱۳ آبان یکی از فصل‌های پرافتخار انقلاب است و از این روزها به خیزش‌ها و نهضت حسینی تعبیر شده است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه نهضت ملت ایران اسلامی نهضت حسینی است و مردم از مکتب ایثار، شهادت و عزت حسینی نیرو گرفته اند گفت: وقتی با نهضت حسینی به میدان می‌آییم دیگر توپ، تانک و مسلسل بی فایده است و این درس را از کربلا و عدم سازش امام حسین (ع) با یزید گرفته ایم.

وی در ادامه بیان داشت: امروز دانش‌آموزان در سنگر تعلیم و تربیت درس می‌آموزند تا مسئولان فردا باشند و این شهرستان با تقدیم ۱۷ معلم شهید و ۵۷ دانش‌آموز شهید و سرداران شهید و ۵۸ شهید مدافع حرم نشان داده در خط مقدم حمایت از ولایت قرار دارد مردم پاکدشت در کلیه میادین امتحان خود را به خوبی پس داده اند.

حجت الاسلام والمسلمین  تقوی اظهار داشت: ملت ایران همواره در مقابل توطئه های دشمن ایستاده اند و سخنان رییس جمهور دیوانه آمریکا هیچ اثری بر مردم ما نداشته است چرا که ملت ما امت کربلایی و عاشورایی هستند و شعار بنیادی نظام ما «مرگ بر آمریکا» است.  

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور خطاب به مسئولان کشوری گفت: باید تلاش کنیم مردم را با رهبری و نظام گره بزنیم چرا که این امر مهم می‌تواند کشور را در مقابل توطئه‌های دشمنان مستحکم کند و لذا نباید شهدا را از یاد ببریم که امنیت ما در سایه ایثار و شهامت آنها به وجود آمده است و سپاسگزار نیروهای نظامی، انتظامی، سپاه، بسیج و سربازان گمنام امام زمان (عج) باشیم زیرا آسایش امروز خود را مدیون آنها هستیم.

 

جمعه 1397/10/28 - 20 : 11

پرتال استان ها