انتشار محتوا

روابط عمومی شورا
تهران|عیادت نماینده مقام معظم رهبری ،حجت الاسلام والمسلمین تقوی از مصدومین زلزله زده کرمانشاه
تصویر خبر

  جهت مشاهده تصاویر ( کلیک کنید) | 24تصویر

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضاتقوی به نمایندگی از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز ( جمعه26 آبان ) با حضور در دو بیمارستان امام خمینی (ره) و فیروزگر تهران ضمن عیادت از مصدومین حادثه زلزله‌ی کرمانشاه، برای آنان آرزوی سلامتی و شفای عاجل کرد و‌ از زحمات شبانه‌روزی کادر درمانی و پرستاران قدردانی نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی که به نمایندگی از مقام معظم رهبری به عیادت مجروحان زلزله کرمانشاه رفته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم گفت: با حضور در 2 بیمارستان تهران به همه مجروحان غیر از چندنفری که در ICU و CCU بودند عیادت کرده و سلام و دعا برای شفای عاجل معظم له را به مجروحان منتقل کردم.

وی گفت: در استان همدان و البرز نیز، نمایندگان ولی فقیه با مجروحانی که در بیمارستان‌های این استان‌ها بستری بودند، عیادت کردند؛ مقرر شده است که این مجروحان به صورت رایگان در بیمارستان‌ها تحت درمان قرار بگیرند و بعد از ترخیص، به‌طور رایگان تا محل سکونت خود اتومبیل در اختیارشان قرار بگیرد.

تقوی با بیان اینکه دشمن تلاش دارد تا با تفرقه‌افکنی میان مردم و مسئولین فاصله ایجاد کند، تاکید کرد: امروز مردم ما ثابت کردند که در انسان‌دوستی و تدین در دنیا بی‌نظیر هستند؛ مردم ما در سراسر کشور با تمام توان به یاری زلزله‌زدگان شتافته و کمک‌های مادی و غیرمادی خود را به کرمانشاه ارسال کرده و برای کمک به زلزله‌زدگان سنگ تمام گذاشتند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در کنار دیگر نهادها در امدادرسانی به مردم زلزله زده خدمت می‌کند، گفت: امروز همه دنیا دیدند که ملت ایران چگونه در کنار یکدیگر متحد و منسجم است و برای کمک به زلزله‌زدگان کل مردم ایران درصحنه هستند که اینها نشان دهند عظمت و بزرگی ملت ایران است.


جمعه 1397/10/28 - 35 : 10

پرتال استان ها