انتشار محتوا

به گزارش روابط عمومی شورا :
صدوراولین نامه رئیس شورا خطاب به ائمه محترم جمعه کشور
تصویر خبر
اولین نامه رئیس شورا خطاب به ائمه جمعه کشور صادر شد .

« رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق واجعل لی من لدنک سلطانا نصیرا »

 برادران عزیز و همسنگران گرامی، ائمه محترم جمعه کشور (دامت افاضاتهم)

  سلام علیکم و رحمه الله

     با احترام، ضمن آرزوی عزت، سلامتی و توفیق روزافزون در مسیر نورانی دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب شکوهمند اسلامی، بر خود فرض می‌دانم از اظهار لطف و محبت زایدالوصف چند روز گذشته‌ی اعزه، در آغاز این مأموریت خطیر و حساس صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

     اکنون که با اعتماد رهبر عالیقدر و حکیم (دامت برکاته) به این کمترین و تقویت شورای محترم، دوران جدیدی با مأموریت ارتقای کیفی و شکوفایی نهاد پربرکت و رحمانی نماز جمعه آغاز شده است، ضمن سپاس از رهبر عزیزتر از جان، برای دوست و برادر گرامی‌ام، جناب حجه‌الاسلام‌والمسلمین آقای تقوی و همکاران ارجمندشان، اجر و پاداش الهی مسئلت دارم. 

     همچنین، با ارج نهادن به تجارب ارزشمند و خدمات خالصانه و مجاهدانه‌ی شما فرماندهان عالی‌رتبه و افسران ارشد قرارگاه‌های جنگ نرم در سنگر بی‌بدیل نماز جمعه، با کمال افتخار، همه‌ی شما بزرگواران را به‌عنوان مشاور امین و صادق خویش در مسیر پرمخاطره‌ی دستیابی به اهداف عالیه‌ی پیش‌رو دانسته و در اولین گام، خواهشمندم معطوف به راهبرد " ارتقای کیفی" و شکوفایی، در خصوص فوریت‌ها، اولویت‌ها، اقدامات، پرهیزها و یارگزینی، بادقت و امعان نظر راهنمایی فرمایید.

     بی‌صبرانه در انتظار پاسخ‌های راه‌گشای شما تا نیمه بهمن ماه هستم و به فضل الهی از بهترین نظرات دریافتی قدردانی خواهم نمود. به همین منظور، خط مستقیم نمابر به شماره: 66957368 و پست الکترونیکی به نشانی : hajaliakbari@ejna.ir  پیش‌بینی شده است که بدون واسطه، امکان بهره‌مندی را فراهم می‌نماید. 

سلام و دعای این خدمتگزارتان را به خانواده‌ی مکرم، اعضای عزیز ستادهای نمازجمعه و نیز نمازگزاران گرامی جمعه ابلاغ نمایید.

والسلام علیکم و علی عبادالله الصالحین

محمد جواد حاج علی اکبری

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

 

جمعه 1397/10/28 - 21 : 11

پرتال استان ها