پنج شنبه 1396/7/27 - 25 : 14
مشخصات امام جمعه
مجتبی محمدی
مجتبی محمدی
كوهسار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/7
هرجای دنیا جنایتی صورت می گیرد آمریکا در پشت پرده آن جنایت قرار دارد
خطیب جمعه کوهسار: هرجای دنیا جنایتی صورت می گیرد آمریکا در پشت پرده آن جنایت قرار دارد/ ایران حامی اصلی حقوق بشر و آمریکا حامی اصلی تروریست است/ شهید حججی نماد غرور افتخار ملی مردم ایران است.
 
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی امام جمعه بخش چندار و شهر کوهسار استان البرز در خطبه های نماز جمعه این هفته که به مناسبت ایام عزاداری محرم حسینی در مسجد جامع شهرک آجین دوجین برگزار شد با اشاره به روز همبستگی با کودکان فلسطین یاد آور شد: ملت ایران اثبات کرده است که همواره در کنار مظلومان عالم خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه ایران حامی اصلی حقوق بشر است گفت: زمانی که آمریکا به افغانستان حمله نظامی کرد ایران به خانواده های آواره افغانی پناه داد و زمانی که عربستان با تجهیزات نظامی آمریکا بر سر کودکان و زنان یمنی بمب می ریخت ایران با ارسال کمکهای مردمی و دارویی از آنها حمایت کرد و با داعش و گروهکهای تکفیری که به گفته رئیس جمهور آمریکا مولود آمریکا بودند می جنگدودراین راه شهیدمی دهد.
 
خطیب جمعه کوهسار با بیان اینکه آمریکا در ادعای طرفداری از حقوق بشر گزینشی عمل می کند و دروغ می گوید اذعان کرد: ایران حامی اصلی حقوق بشر و آمریکا حامی اصلی تروریست است.
 
وی افزود: در هرجای دنیا جنایتی صورت می گیرد آمریکا در پشت پرده آن جنایت قرار دارد.
 
حجت الاسلام محمدی با اشاره به روز نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار در مقابل دشمنان امنیت مردم  و مظهر مهربانی در ایجاد امنیت برای مردم جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی در ادامه یاد و خاطر سیزده هزار شهید نیروی انتظامی را گرامی داشت و از بیست و دو هزار جانباز این نیرو قدردانی کرد.
 
امام جمعه کوهسار با اشاره به همه پرسی کردستان عراق تصریح کرد: برنده اصلی این همه پرسی رژیم صهیونیستی است که به دنبال تضعیف و تجزیه کشورهای منطقه است تا به خیال خام خود امپراطوری پوشالی خود را در منطقه تشکیل بدهد.
 
وی خطاب به سران کردستان عراق یاد آور شد: به حافظه تاریخی خود مراجعه کنید زیرا زمانی که داعش در چند قدمی اربیل عراق بود سردار سلیمانی و نیروهای محور مقاومت بودند که با ایثار گری کردستان را از چنگال داعش نجات داده اند.
 
ایشان با بیان اینکه بارزانی خائنی است که پیرو رژیم صهیونیستی شده است تصریح کرد: همان رزمندگانی که عراق را از چنگال داعش نجات دادند باز هم این کشور را از فتنه قومیتی بارزانی نجات خواهند داد.
 
خطیب جمعه کوهسار در پایان با اشاره به تشییع با شکوه شهید محسن حججی در شهر های مختلف کشور شهید حججی را نماد غرور و افتخار ملی ایران دانست و از مردم ایران بخاطر تشییع با شکوه این شهید قدردانی کرد.
 
اشاره به سالروز شهادت فرماندهان دفاع مقدس ، روز آتش نشانی و ایمنی و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشانی و قدردانی از زحمات آنها، تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)، قدردانی از هیئات عزاداری در برگزاری مراسمات با شکوه عزای حسینی و تاکید بر اقامه نماز جماعت اول وقت و حذف خرافه ها در تعزیه خوانی، سالروز ورود کاروان اسرای حسینی به کوفه، تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زین العابدین امام سجاد(ع) ، هجرت امام خمینی از عراق به پاریس در سال 1357 از دیگر مناسبتهایی بود که امام جمعه کوهسار در خطبه های نماز جمعه یاد آور شد.
اخبار
ارتباط با امام جمعه