شنبه 1396/9/25 - 10 : 5
مشخصات امام جمعه
عظیم اسدزاده
عظیم اسدزاده
اصلاندوز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/24
خطبه نماز جمعه این هفته : حجت السلام حاج آقا اسد زاده
حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز امانتداری و وفای به عهد را یکی از صفات انسان مومن عنوان کرد و گفت:در هر جا و هر مکان و یا هر مسئولیتی که داریم باید در حفظ امانت و وفای به عهد کوشا باشیم.
وی افزود:مومن برادر مومن است و وقتی چیزی به امانت نزد برادرش می گذارد نباید به اعتمادش آسیبی رسد و از آن سوء استفاده شود که خیانت از زشت ترین رفتارها است.
امام جمعه اصلاندوز در ادامه با قدردانی از علیرضا کریمی کشتی گیر کشورمان بدلیل روبرو نشدن با رژیم غاصب صهیونیستی، به دیدار این ورزشکار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:حرکت علیرضا کریمی عزت را به کشور بخشید و با روبرو نشدن مقابل دشمن اسراییل بر هوای نفس خود غلبه کرد.
حجت الاسلام اسدزاده افزود:اگر حججی ها در میدان کارزار مدال شهادت کسب کردند، چنین جوانان ورزشکاری نیز با مدال آگاهی و بصیرت و سوار شدن بر هوای نفس عزت را به کشور بخشیدند.
وی در ادامه به اقدام ابلهانه ترامپ رییس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت:این حرکت باعث شد جهان اسلام بیدار شوند گرچه برخی حاکمان عرب از جمله رژیم آل سعود همچنان در خواب غفلت بسر می برند.
امام جمعه اصلاندوز افزود:ترامپ قبله اول بیش از 1/5 میلیارد مسلمان جهان را به عنوان پایتخت اسراییل غاصب معرفی کرد که این حرکت باعت شکل گیری انتفاضه جدید در فلسطین شده و با عنایت خداوند متعال یقینا مسلمانان جهان با اتحاد و یکپارچگی اسراییل را از صحنه روزگار محو خواهند کرد.
حجت الاسلام اسدزاده همچنین به روز حمل و نقل و رانندگان اشاره کرد و گفت:با توجه به نامناسب بودن جاده ها و عدم دقت در هنگام رانندگی تصادفات بیشتری را شاهد هستیم که لازم است رانندگان بطور جد مراقب باشند تا خدای ناکرده شاهد تصادفات ناگوار نباشیم.
وی با اشاره به تقدیم بودجه سال 97 توسط رییس جمهور به مجلس شورای اسلامی گفت:یقینا در این بودجه هم نقاط ضعف وجود دارد هم نقاط قوت که امیدواریم نمایندگان مجلس و کمیسیون ها با دقت و جدی در تصویت بودجه برخورد کنند تا معیشت مردم بخصوص خانواده های ضعیف و کم درآمد به خطر نیفتد و اشتغال جوانان را نیز در نظر بگیرند.
امام جمعه اصلاندوز در پایان ضمن اشاره به فصل سرما به نمازگزاران و مردم توصیه کرد در مصرف آب و برق و گاز بطور جدی صرفه جویی کنند تا در این هوای سرد سال شاهد قطعی این نعمات الهی نباشیم.
اخبار
ارتباط با امام جمعه