پنج شنبه 1396/7/27 - 15 : 14
مشخصات امام جمعه
امیر رشتبری
امیر رشتبری
خلخال
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/17
نحوه برخورد با منکرین معاد

حجت‌الاسلام امیر رشتبری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان خلخال با اظهار تاسف از بگو مگوهای بی نتیجه و آرامش برهم‌زن مسؤولان ارشد در قوا گفت: مسؤولان ارشد قوا در نظام به آرامش جامعه بیندیشند.

وی گفت: این بگو مگوها نباید در افکار عمومی مطرح شود و مسؤولان فرصت سوء استفاده به دشمنان نظام و انقلاب ندهند.

امام جمعه شهرستان خلخال با اشاره به این موضوع عنوان کرد: مردم را بیشتر از این درگیر مسائل و اختلاف نظرها و سلیقه عمل‌ها نکنیم.

رشتبری با اشاره به برجام و نقض این عهد از سوی استکبار جهانی یادآور شد: رهبر انقلاب بارها بر بی‌اعتمادی به استکبار جهانی اشاره و متذکر شدند که باید این تجربه که با هزینه‌های سنگین در کشورمان به دست آمد مد نظر مسؤولان باشد.

وی با اشاره به سفر استاندار اردبیل در روزهای گذشته به شهرستان خلخال با تقدیر از این عنایت استاندار اردبیل در خلخال و مصوب شدن یکسری از مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی عنوان کرد: ما بر تحقق این اهداف تاکید داریم و انتظار داریم مسؤولانی که در جلسه شورای اداری شهرستان قول بر انجام عهدی دادند با عمل به وظایف خود در قبال تعهدات داده شده در خدمت‌رسانی به مردم کوشا باشند.

امام جمعه شهرستان خلخال با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: حضرت فاطمه معصوم (س) اتیه‌ای از طرف خداوند به ملت ایران است.

رشتبری سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی را یادآور شد و گفت: شخصیتی همچون امیر کبیر نیز در این سالروز برای عزت مملکت فدا شد.

وی به فاجعه کشف حجاب به دست رضاخان اشاره کرد و گفت: استکبار با همراهی استعمار پیر این قانون را مصوب کردند که فاجعه‌ای عظیم بود و مردم در قیام‌های جداگانه مردم قم و مردم تبریز با این اقدام رضاخان مقابله و از حجاب دفاع کردند.

امام جمعه شهرستان خلخال به مشکلات فرهنگی جامعه و کمرنگ شدن حجاب اشاره کرد و گفت: پس مسؤولان در شورای انقلاب فرهنگی چه کار کرده‌اند؟

رشتبری در پایان یاد و خاطره شهدای هسته‌ای را گرامی داشت.

به نقل از خبرگزاری فارس

ارتباط با امام جمعه