شنبه 1396/9/25 - 9 : 5
مشخصات امام جمعه
امیر رشتبری
امیر رشتبری
خلخال
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/3
نابودی داعش در منطقه یک شکست عظیم برای زورگویان دنیاست
حجت الاسلام رشتبری خطیب این هفته نماز جمعه خلخال ضمن تبریک پیروزی غرور آفرین رزمندگان اسلام بر داعش و نابودی این گروهک تروریستی در عراق و سوریه گفت: نابودی داعش شکستی بزرگ برای استکبار جهانی و زورگویان دنیاست و قدرت بسیج در همین توان مردمی در کشور عراق وسوریه که سرمنشا آن انقلاب اسلامی ایران بود به وضوح دیده شد.

امام جمعه خلخال ضمن اظهار تاسف از اظهارات نسنجیده برخی از مقامات رده بالای کشور و مسئولین در خصوص   راه اندازی دفتر اتحادیه اروپا در ایران  گفت: بازگشایی وتشکیل دفر این اتحادیه در ایران به منزل ایجاد پایگاهی آمریکایی در ایران  است.

رشتبری گفت ملت ایران به این نفوذ دوباره اجازه نخواهند داد و قطعا ملت ایران بایدآگاه باشند که این اتحادیه در هر کشوری که پایه ریزی شده قطعا فتنه ها ، اختلافات ، جنگ ونزاع و بدبختی مردم دنیا را به دنبال داشته است.

امام جمعه خلخال ضمن اظهار  تاسف از اظهار نظر بعضی از مسئولین رده بالای کشور در خصوص بازگشایی این دفتر در ایران گفت: بحران کنترل جمعیت از سیاست های همین دفتر بود که اکنون کشور ما با بحران پیری جمعیت در اینده مواجه خواهد شد.

وی گفت: اروپا غلام حلقه به گوش آمریکا است و قطعا آنها به خاطر جبران شکست های اخیر خود در تفکر نفوذی دوباره به ایران هستند.

امام جمعه خلخال از نیت خیر مردمی شهرستان خلخال و نهاد های بسیج ، کمیته امداد ، بهزیستی وجمعیت هلال احمر درجمع آوری کمک ه برای زلزله زدگان تقدیر کرد.

حجت الاسلام رشتبری به دیدار رهبر معظم انقلاب از مناطق زلزله زده اشاره وگفت: برخورد و رفتار رهبر معظم انقلاب با زلزله زدگان و مصیب دیدگان این حادثه نشان عمق همدردی رهبر معظم انقلاب بود.

حجت الاسلام رشبتری سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) امام یازدهم شیعیان را تسلیت و آغاز ولایت حضرت ولی عصر امام زمان (عج) را به محضر ملت شریف ایران ومسلمانان جهان تبریک گفت.

 پیش از خطبه های نماز جمعه خلخال سرهنگ دوم جهانبخش عطایی به تشریح برنامه ها و اهداف مقدس بسیج در شهرستان خلخال پرداخت.

 

ارتباط با امام جمعه