پنج شنبه 1396/5/26 - 3 : 2
مشخصات امام جمعه
غلامرضا باوقار
غلامرضا باوقار
مشكين شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/20
مراسم تنفیذ در ایران برگرفته از اصل مترقی ولایت و قانون اساسی است

امام جمعه مشگین شهر گفت: مراسم تنفیذ در جمهوری اسلامی ایران یک مراسم صرفا نمایشی نیست و برگرفته از اصل مترقی ولایت فقیه و قانون اساسی می باشد.

حجت الاسلام رضا باوقار در خطبه های این هفته نماز جمعه مشگین شهر ، اجرای مراسم شکوهمند تحلیف را نیز نشانه عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی و حضور تعداد زیادی از هیات های مختلف و مقامات ارشد کشورهای دنیا در این مراسم را بسیار حائز اهمیت دانست.

وی با دعوت مردم و مسوولان به همکاری با دولت دوازدهم گفت: در برهه حساس کنونی که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی درصدد مقابله با جمهوری اسلامی ایران و به فکر ضربه زدن به انقلاب هستند همه باید تحت لوای مقام معظم رهبری با دولت آقای روحانی همراه و هم قدم شوند.

امام جمعه مشگین شهر همچنین با گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به ایران اسلامی اظهار کرد: آزادگان نماد عینی مقاومت ، ایثار و سمبل مردانگی و غیرت هستند.

خطیب جمعه مشگین شهر در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تعطیلی برخی از واحدهای صنعتی شهرستان مشگین شهر از مسوولان استانی و شهرستانی خواست برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسب و کار به فکر راه اندازی دوباره واحدهای تولیدی راکد باشند.

خطیب جمعه در ادامه با بیان اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر سیره انبیای الهی و روش انسان های صالح و نیکوکار است گفت: ترک این فریضه زمینه ساز ترک دیگر فرائض و احکام الهی می باشد.

وی با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی از پلیس خواست با هرگونه هنجارشکنی از جمله با مقوله بی حجابی داخل خودروها برخورد کند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه