شنبه 1396/9/25 - 10 : 5
مشخصات امام جمعه
غلامرضا باوقار
غلامرضا باوقار
مشكين شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/17
وحدت و همدلی جهان اسلام در مقابل اقدام ترامپ ضروری است
حجت الاسلام عبدالله رضایی در خطبه های این هفته نماز جمعه مشگین شهر اظهار کرد: هر چند این تصمیم رئیس جمهوری آمریکا به این زودی عملی نخواهد شد اما واکنش جهان اسلام در چگونگی این موضوع بسیار تاثیر گذار خواهد بود. 
وی همراهی برخی از سران کشورهای عربی مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی و آمریکای جهانخوار را در اتخاذ این تصمیم بسیار موثر دانست و گفت: هم اکنون رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی مشغول ارزیابی واکنش جهان اسلام و مسلمانان به این موضوع هستند.
او اظهار کرد: این تصمیم بی شرمانه رژیم صهیونیستی برای خنثی شدن نیازمند اقدام عملی و انقلابی تک تک مسلمانان جهان می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1364بدستور رهبر فرزانه انقلاب را گرامی داشت.
خطیب جمعه مشگین شهر گفت: یکی از مشکلات اساسی حوزه فرهنگی تدریس متون خارجی در دانشگاههای کشور است که تاکنون صدمات جبران ناپذیری بر پیکره فرهنگی کشور وارد کرده است.
نمازگزاران مشگین شهری در راستای محکوم کردن تصمیم اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل‌آویو به بیت ‌المقدس راهپیمایی کردند.
در این راهپیمایی که به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، نمازگزاران در محکومیت این اقدام آمریکا رئیس جمهوری آمریکا خواستار اتحاد و انسجام جهان اسلام شدند. 
راهپیمایی کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون حمایت از فلسطین و سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل این اقدام را محکوم کردند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این زمینه قرائت شد.
اخبار
ارتباط با امام جمعه