جمعه 1396/4/2 - 45 : 23
مشخصات امام جمعه
غلامرضا باوقار
غلامرضا باوقار
مشكين شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/3/26
تحریم های جدید آمریکا بیانگر کینه استکبار از جمهوری اسلامی است

امام جمعه مشگین شهر گفت: اعمال تحریم های جدید با اکثریت قاطع آرا توسط مجلس سنای آمریکا علیه ایران نشانه عمق کینه استکبار جهانی از جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حجت الاسلام رضا باوقار در خطبه های این هفته نماز جمعه مشگین شهر افزود: دراز کردن دست دوستی به سوی آمریکا و هر گونه سازش با این کشور مغایر با آرمان های امام راحل ، ارزش های اسلامی و وصیت شهدا است.

خطیب جمعه مشگین شهر با دعوت از مردم به شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم ایران اسلامی با شرکت در این راهپیمایی نشان خواهند داد که همچنان استکبار ستیز بوده و پشتیبان مردم مظلوم جهان بویژه مردم ستمدیده فلسطین می باشند.

وی همچنین با گرامیداشت فرارسیدن هفته قوه قضاییه اظهار کرد: قوه قضاییه باید مظهر عدل و داد باشد و با هرگونه ناعدالتی ، حق کشی و فساد برخورد انقلابی داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام گفت: مسوولان باید بشدت از ایجاد فضای 2 قطبی در جامعه اجتناب کنند.

وی همه اقشار جامعه و مسوولان را به اتحاد و یکدلی در راستای توسعه و عمران ایران اسلامی فراخواند.

خطیب جمعه مشگین شهر با گرامیداشت سالروز شهادت مولای متقیان علی (ع) سازش ناپذیری را از خصوصیات برجسته آن حضرت بیان کرد.

وی گفت: علی (ع) انسانی اخلاق مدار و مظهر زهد ، تقوی و مزین به اخلاق الهی و انسانی بود و زندگی سراسر پند ، عبرت و حکمت آن بزرگوار باید الگوی تمام مردم باشد.

وی با دعوت از مسوولان به ساده ریستی و عدالت محوری افزود: مسوولان در نظام اسلامی باید از هر گونه تبعیض ، فساد ، رشوه و ناعدالتی بدور باشند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه