دوشنبه 1396/11/2 - 54 : 23
مشخصات امام جمعه
محمد قره داغی
محمد قره داغی
ائمه جمعه سابق
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/9/26
وحدت و همدلی مسلمانان را از اصول و شعایر دین اسلام است
امام جمعه چالدران در خطبه های نماز این هفته  با تبریک هفته وحدت بر تمامی مسلمانان جهان ، وحدت و همدلی مسلمانان را از اصول و شعایر دین اسلام یاد کرد و گفت : وحدت باعث پیشرفت و اقتدار دین اسلام می شود و همچنین دشمنان اسلام را از دست یابی به منافع شوم و پلید خود محروم می کند .

حجت الاسلام قره داغی به اجرای رزمایش بزرگ یا محمد ارتش جمهوری اسلامی کشور اشاره کرد و گفت: این رزمایش نشان از اقتدار ایران اسلامی و پاسخ به یاوه گویی های تمام دشمنان اسلام است با آمادگی کامل و تجهزات نظامی پیشرفته در حال انجام است .

وی با تبریک آزاد سازی شهر حلب سوریه ، این پیروزی را موفقیت بزرگ برای کشور سوریه و متحدانش دانست و گفت:این پیروزی درس بزرگی برای گروهک های تروریستی داعش و کشورهای حامیش از جمله آمریکا ، عربستان ، ترکیه و برخی کشورهای عربی بود چرا که این پیروزی در سایه همدلی و همبستگی نیروهای ارتش ، مردمی و مقاومت بدست آمده است .

امام جمعه چالدران  خاطر نشان کرد: پیروزهای اخیری که در کشورهای عراق ، لبنان و عراق بدست آمده ناشی از جهاد و شهادت وحدت مابین موجود در آنان است .

 حجت الاسلام قره داغی به توطئه های اخیر دشمنان بر علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت امروزه دشمنان نظام اسلامی در قالب تشکیل شورای همکاری خلیج فارس اقدام به اسلام و ایران هراسی می نمایندو با این کار می خواهند پیشرفت ایران اسلامی را بگیرنند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه