چهارشنبه 1395/12/4 - 47 : 9
مشخصات امام جمعه
حسین منیری
حسین منیری
محمد يار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
قيام مردم تبريز

بسمه تعالي

آيين عبادي سياسي نماز جمعه اين هفته به امامت حجت الاسلام منيري امام جمعه محمديار برگزار شد. ايشان ضمن دعوت مردم به رعايت تقواي الهي به نقش نيت در ايجاد و تقويت تقوي تۀكيد كردند و در ادامه به سخنان مقام معظم رهبري در ديدار مردم تبريز كه به مناسبت سالروز قيام 29 بهمن مردم تبريز در سال 56 ايراد فرمودند به فعاليت ها و نقش مردم آذربايجان در پيروزي انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود اين مردم هميشه در تمامي صحنه ها براي پشتيباني از نظام حضور پر رنگي داشتند. وي به راهپيمايي ده ها ميليوني مردم در 22 بهمن اشاره كرد و اين حضور پر رنگ را تهديدي براي دشمنان نظام دانست و افزود مردم هميشه در صحنه هاي مختلف با حضور خودشان نشان دادند كه تمامي توطئه هاي دشمنان نظام پوچ و خنثي خواهد بود.

حجت الاسلام منيري به سخنان مقام معظم رهبري در خصوص رفع مشكلات جامعه مثل ركود، بيكاري، تبعيض به دولت مردان تصريح كردند؛ امروز بايد مسئولين با مديريت و حركت هاي جهادي و با تكيه بر اقتصاد مقاومتي در رفع مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم تلاش نمايند.

خطيب جمعه در ادامه ضمن اشاره به شخصيت شهيد محلاتي و بيان جملاتي از مقام معظم رهبري در مورد وي‍گي هاي آن شهيد از جمله ولايت پذيري و سازش ناپذيري در مقابل دشمن به نقش و اهميت حضور روحانيت در عرصه هاي مختلف انقلاب تۀكيد كردند و مردم را به تبعيت و همراي با روحانيت فرا خواندند و در پايان به ثبت نام حوزه هاي علميه اشاره و بر ثبت نام جوانان در اين حوزه ها تۀكيد كرد

ارتباط با امام جمعه