پنج شنبه 1396/6/2 - 32 : 5
مشخصات امام جمعه
مهدی منصوری
مهدی منصوری
شربیان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
دولت معشیت مردم را در این ۴سال به یک نقطه قابل قبول برسانند.نمایندگان وزیرکارآمد متخصص انقلابی و ولایی و دلسوز و پیگیر را انتخاب کنند.
امام جمعه شربیان ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی و گرامیداشت مناسبتها و روز دحوالارض و روزجهانی مساجد یعنی سالروز آتش سوزی مسجد الاقصی توسط رژیم پست و غاصب صهیونیستی و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهراء (س) اشاره کردند .
باید با حضور خودمان مساجد را آباد کنیم .چون دشمن می خواهد مساجد نباشد جوانان ما مسجدی نباشند از این ترس و واهمه دارند .مسجد سنگر است .
خانواده های محترم در ازدواج جوانان سختگیری و مهریه بالا را معین نکنند چون مهریه بالا باعث و عامل خوشبختی نیست .از تجملات و چشم هم چشمی پرهیز کنند .در زندگی حضرت علی و حضرت زهراء(سلام الله علیهما )را الگوی خودشان قرار دهند .

خطیب نماز جمعه به وزرای پیشنهادی از طرف رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی که تقارن با هفته دولت است اشاره ای داشتند .که نمایندگان محترم باید مراقب باشند وزیر کارآمد .متخصص .انقلابی .ولایی . حافظ خون شهداء .حافظ آرمانها و ارزشهای اسلامی .دلسوز .پیگیر را انتخاب کنند و وزرای محترم بعد از کسب رای اعتماد از نمایندگان نیتشان فقط خدمت به مردم باشند و شهیدان رجایی و باهنر را که وجود خودشان را وقف نظام و کشور کرده بودند الگو و معیار خودشان قرار بدهند. امیدواریم که ان شاالله معیشت مردم را در این 4 سال به یک نقطه قابل قبولی برسانند .

همچنین در مورد آغاز به کار شورا های جدید شهر و روستا در اول شهریور یاد آور شدند .شورا ها باید به دور از اختلاف و جنجال و با حفظ اتحاد و وحدت به فکر خدمت به مردم و توسعه و آبادانی باشند و در انتخاب شهردار و دهیار تحت هیچ فشاری از سوی افراد و اداره و سازمان و نهاد نباشند .

ایشان در پایان گریزی به سالروز کودتای 28 مرداد1332 (بازگرداندن شاه خائن )زدند و اضافه کردند از ناهماهنگی مردم سوء استفاده کرده و دولت مصدق را ساقط کردند و شاه خائن را دوباره به کشور باز گرداندند . اما ایران اسلامی هیچ موقع جنایتها و خیانتهای آمریکا و انگلیس را در طول تاریخ بر علیه کشورمان فراموش نخواهند کرد و الان هم هر روز در امور داخلی دخالت میکنند یعنی دلشان تنگ شده تا اختیار امور داخلی کشورمان را بر عهده بگیرند و از منافع ما استفاده کنند و ملت ایران اجازه این کار را نخواهد داد .

دوباره دروغگویی آمریکا در مبارزه با داعش و گروههای تروریستی در چند روز پیش ثابت شد که وزیر امور خارجه سابق آمزیکا به ترامپ توصیه کرد تا میتوانید داعش را حفظ و تقویت کنید تا ایران نتواند قدرت بگیرد .
اخبار
ارتباط با امام جمعه