پنج شنبه 1396/7/27 - 40 : 1
مشخصات امام جمعه
مهدی منصوری
مهدی منصوری
شربیان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
سپاه یکی از قدرتمندترین نهاد ضد تروریستی و در خط مقدم مبارزه با تروریسم است
امام جمعه شهر شربیان:
سپاه در خط مقدم مبارزه با تروریسم است
امام جمعه شهر شربیان در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: حرف های بی پایه دشمن علیه سپاه به خاطر اقتدار سپاه است و امریکا حق دارد از سپاه عصبانی بشود چراکه سپاه از قدرتمندترین نیروی ضد تروریستی ودر خط مقدم مبارزه با تروریسم است و توطئه های شوم آن ها را در منطقه خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام منصوری افزود: امریکا هر روز تحریم های جدیدی علیه ایران وضع می کند ولی بداند ملت و دولت ایران با وحدت مقابل عهدشکن و فزون خواه و مستکبر می ایستد.

وی ادامه داد: امریکا هر روز با برجام که یک قرارداد بین المللی است بازی می کند ولی اگر این اشتباه و غلط را بکند در دنیا رسوا می شود چراکه ایران یک کشور متعهد وراستگو است ودر این قرارداد یعنی برجام به دنیا ثابت کرد .

حجت الاسلام منصوری در ادامه ضمن محکوم کردن هجمه های اخیر علیه قوه قضائیه اظهارداشت: هیچ کس حق توهین یا جو سازی علیه قوه قضائیه در رسانه ها یا مجامع عمومی را ندارد قوه قضائیه مسئولیت اجرای حدود و احکام الهی و در حقیقت بار سنگین تامین امنیت جان و نوامیس و اموال و شخصیت یک جامعه انقلابی را به عهده دارد.

وی اضافه کرد: قوه قضائیه که حافظ مردم ستمدیده است قوه قضائیه مستقل است و هیچ مقامی حق دخالت در آن را ندارد و کسی که مجرم است باید طبق قانون به جزای خودش برسد و محاکمه شود و نباید توصیه از احدی قبول شود .

خطیب نمازجمعه شربیان در ادامه گفت: از رئیس جمهور می خواهیم مساله مهم کشور که موضوع اقتصاد و معشیت مردم است و شعار امسال هم اقتصاد مقاومتی و پرداختن به مسائل معشیتی مردم است توجه داشته و از مسایل حاشیه ای پرهیز کند.

حجت الاسلام منصوری ابراز امیدواری کرد: معاون اول ریئس جمهور در سفر خود آذربایجان شرقی در روز آینده به مشکلات شهرستان از جمله کارخانه نفلین سنیت که خودشان در زمان دولت سازندگی کلنگ زنی کرده و اگر تکمیل شود بیشتر جوانان بیکار شهرستان مشغول به کار می شوند و جاده دوزدوزان به شربیان و شربیان به تیکمه داش که نصفه کار مانده و درمانگاه شربیان که پزشک متخصص وجود ندارد رسیدگی کنند که خواسته اصلی مردم است.

وی افزود: متاسفانه چندین بار است این مشکلات را اعلام کرده ایم ولی هیچ گونه اقدامی صدور نگرفته و همچنین مشکلات کشاورزان که هرسال با آن دست و پنجه نرم می کنند همچنان ادامه دارد و کاشت محصولات از جمله سیب زمینی و عدم خرید آن از مشکلاتی است.

حجت الاسلام منصوری به مناسبت سالروز واقع به آتش کشیدن مسجد جامع شهر کرمان توسط دژخیمان پهلوی در سال 1358 گفت: الان شاهد هستیم برخی ها این کار را انجام می دهند با هدایت ضد انقلاب خارج از کشور از جمله فتنه 88 که پرچم امام حسین(ع) و مساجد را به آتش کشیدند و اعلام می کنند راه رستگاری جوانان در دوری از اسلام و حمله به مساجد و مقدسات است و این ارزش های دینی را بزرگ ترین مانع برای نسل آینده معرفی می کنند.

وی اضافه کرد: ری استارت گروه موهن است که توسط سید محمد حسینی از مجریان سابق تلویزیون که از کشور فرار کرده است اداره می شود و چند روز پیش مسجد حضرت جوادالائمه را در بلوار استقلال شرق تهران به آتش کشیدند و متواری شدند و بیشترکارشان به آتش کشیدن مساجد و مدارس و اتوبوس و غیره می باشد و به جوانان القا می کنند که زمینه پیشرفت در مسجد نرفتن نماز نخواندن و به مدرسه نرفتن است.
اخبار
ارتباط با امام جمعه