شنبه 1396/9/25 - 8 : 5
مشخصات امام جمعه
مهدی منصوری
مهدی منصوری
شربیان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/17
حاج اقا منصوری امام جمعه محترم شهر شربیان:طرح ترامپ از انتقال پایتخت اسراییل به قدس از روی عجز و ناتوانی است و اینکار شدنی نیست،و یک خیال ابلهانه است
خلاصه خطبه های نماز جمعه شربیان به امامت حجت الاسلام و المسلمین منصوری .

امام جمعه شربیان در خطبه دوم ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی خواسته اصلی اهالی شربیان را از مسئولین خواستار شدند .از جمله تعریض جاده دوزدوزان به شربیان و بازگشایی جاده شربیان به تیکمه داش که چندین سال است راکت مانده. امیداواریم هر چه سریعتر این مشکل حل و اجرایی بشود .

خطیب نماز جمعه ضمن محکوم کردن طرح احمقانه و کودکانه و ابلهانه ترامپ مبنی بر انتقال پایتخت اسرائیل و سفارت آمریکا به قدس شریف خاطرنشان کردند این کار ترامپ از روی عجز و ناتوانی است و شدنی نیست و یک خیال ابلهانه می باشد.

منصوری امام جمعه شربیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان نظام .سفرای کشورهای و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی .

فلسطین آزاد خواهد شد اعلام پایتختی قدس از روی عجز و ناتوانی آنهاست .
در مساله فلسطین دست آنها بسته است و نمی توانند اهدافشان را دنبال کنند و پیش ببرند .پیروزی از آن ملت اسلامی است و فلسطین آزاد خواهد شد و ملت فلسطین به پیروزی خواهد رسید .

در منطقه می خواهند جنگ راه بیندازند در مقابل ما آنها را نصیحت می کنیم و زبان ما نصیحت است .

فرعون امروز آمریکا .رژیم صهیونیستی و همه دنباله روهای آنها در منطقه هستند که می خواهند در منطقه جنگ راه بیندازند که این نقشه آمریکاست .

ما هیچ اختلافی با ملت های مسلمان نداریم ما اهل وحدتیم اما در مقابل این وحدت کسانی هستند که دنبال جنگ هستند و هدفشان و سیاستشان جنگ و اختلاف است .ما اینها را نصیحت می کنیم .اما بدانند کسانی که این کار را انجام می دهند طبق فرموده قرآن کریم (آخرتشان نابودی است)

وی در ادامه یک هشدار هم به عربستان سعودی به خاطر همکاری و همراهی با آمریکا و اسرائیل و سایر جنایتکاران که از همکاری و همراهی با آنها عقب نشینی کند .چون باید از عاقبت و سرانجام دست نشاندگان خود آمریکا در منطقه عبرت بگیرد که با دست آمریکا به چه روز هلاکت بار و فلاکت بار دچار شدند (صدام جلاد .قذافی قلدر .محمد رضا شاه نوکر و گوش به فرمان آمریکا . حسنی مبارک که چندین سال است پشت نرده های زندان به سر می برد .علی عبدالله صالح که چند روز پیش در حین فراری دادن توسط آمریکا به جهنم واصل شد .

با تشکر از سردار اسلام و فرزند نظام و سرباز مقام معظم رهبری سردارحاج قاسم سلیمانی به خاطر عدم تحویل نامه رئیس سازمان سیای آمریکا که با این کار اقتدار و استقلال کشور را نشان داد و ثابت کرد آمریکا در مقابل ایران عددی به شمار نمیاید .

امام جمعه در پایان ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله سید عبدالحسین دستغیب سومین شهید محراب و نماینده حضرت امام (ره) و امام جمعه شیراز از ایشان به عنوان معلم اخلاق و مهذب نفوس و متعهد به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کردند .


(لازم بذکر است اکثر نماز گزاران نماز جمعه را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند .آفرین به این جوانان و نوجوانان مومن و متدین و ولایی و انقلابی و آفرین به خانواده های محترم ایشان که چنین فرزندانی تربیت کردند )
اخبار
ارتباط با امام جمعه