يکشنبه 1396/1/6 - 37 : 13
مشخصات امام جمعه
سید عنایت هاشمی منش
سید عنایت هاشمی منش
بندر ريگ
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
یاوه‌گویی‌های ترامپ نشان از هراس او از ایران دارد.

امام جمعه بندر ریگ گفت : راهپیمایی 22 بهمن؛ نماد وحدت و اقتدار ایران است / یاوه‌گویی‌های ترامپ نشان از هراس او از ایران دارد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی منش در حسینیه شهدای بندر ریگ در جمع نمازگزاران جمعه گفت: پیروزی غرورآفرین انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن نماد ایمان، وحدت و اقتدار ایران است.

امام جمعه بندر ریگ گفت: در طلیعه سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای خطاب به ملت بزرگ، آگاه و فهیم ایران اسلامی با حضور حماسی، انقلابی و پرشور شما در صحنه نمایش وحدت ملی در آوردگاه یوم‌الله 22 بهمن، تجدید میثاق با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و لبیک به فراخوان مقام عظمای ولایت است. پشت سر گذاشتن هر سالگرد پیروزی انقلاب، نشان از عبوری هوشمندانه و موفقیت‌ آمیز از پیچ‌های سخت و گردنه‌ های صعب ‌العبور انقلاب اسلامی دارد که با سر انگشت هدایت، درایت و تدبیر مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و بصیرت مردم شجاع و مقاوم ایران اسلامی و شناخت و درک درست لحظه‌ها و حضور به ‌موقع در صحنه‌های مختلف مورد نیاز رقم می‌خورد.

امام جمعه بندر ریگ خطاب به  دولتمردان نظام گفت: مسئولان باید در راستای خدمت به این مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند و پاسخ در خور شأنی را به این ملت بدهند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی منش گفت: معنای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در پیام مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم استکبار نهفته است و از سوی دیگر پیام صلح، دوستی، برادری،‌ رفاقت و امید را برای مستضعفان جهان ارسال می‌کند.

امام جمعه بندر ریگ ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) آن را اولین شهید راه ولایت دانست. 

وی با اشاره به 25 بهمن سالروز صدور حکم تاریخی حضرت امام خمینی ره مبنی بر صدور حکم اعدام سلمان رشدی مرتد و مفسد نویسنده کتاب آیات شیطانی گفت: دشمن برای ترفندها از هیچ کوششی فروگذاری نکرد و با اهانت به مقدسات اسلام ایمان مردم را هدف گرفت که کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی مرتد از حرکت‌های استکبار جهانی است.

اخبار
ارتباط با امام جمعه