دوشنبه 1396/2/4 - 51 : 11
مشخصات امام جمعه
سیدهادی رکنی حسینی
سیدهادی رکنی حسینی
بندر گناوه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/9/26
امام جمعه گناوه: حوزه ودانشگاه پایگاه مبارزه با جنگ نرم است
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه گناوه افزود: 27 آذر سالروز وحدت حوزه و دانشگاه سمبلی برای این دو پایگاه در حرکت های فرهنگی است.
وی اظهارکرد: تلاش وهمدلی برای مبارزه با تهاجم فرهنگی یکی از نتایج وحدت و انسجام بین حوزه و دانشگاه است.
امام جمعه گناوه گفت: به برکت وجود نظام مقدس اسلامی وحدت بین حوزه و دانشگاه برقرار و تلاش دشمن برای ایجاد جدایی بین این دو مرکز بی نتیجه مانده است.
وی با گرامیداشت سالروز ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) افزود:تمسک به قرآن و اهل بیت (ع) انسانها را از گمراهی نجات و سعادتمند می کند.
وی بابیان اینکه سالروز میلاد پیامبر(ص) روز اخلاق و مهرورزی نامگذاری شده از خانواده ها خواست تا از رفتار و منش اهل بیت (ع) در زندگی فردی و اجتماعی خود تاسی بگیرند.
امام جمعه گناوه با محکوم کردن اظهار نظر مداخله جویانه نخست وزیر انگلیس در نشست شورای همکاری خلیج فارس گفت: این اظهار نظرهای نسنجیده نه تنها اهانت به ملت ایران است بلکه بوی حیله، نیرنگ و فتنه می دهد.
وی آزادی حلب را رسوایی دیگری برای مدافعان به اصطلاح حقوق بشر دانست و افزود: با همت مدافعان حرم و مردم این کشور این نقطه حساس که 4 سال در تصرف گروهک تروریستی داعش بود آزاد و نقشه های شوم حامیان این گروه برملا و خنثی شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
اخبار
ارتباط با امام جمعه