يکشنبه 1396/7/2 - 3 : 12
مشخصات امام جمعه
سیدهادی رکنی حسینی
سیدهادی رکنی حسینی
بندر گناوه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/24
امام جمعه موقت گناوه: منابع طبیعی زمین های مردم را به نام دولت مصادره نکند

خطبه اول :                                                                                                                        بسم الله الر حمن الرحیم.

پس ازحمد وثنای الهی وسلام وصلوات بر محمد وآل محمد علیهم السلام وسفارش خود ونماز گزاران به  تقوای الهی انجام واجبات  وترک محرمات خطبه را شروع نمود .

اگر ایمان بیاورید و تقوا پیشه کنید پاداش خود را از خداوند دریافت می کنید.ایمان بدن تقوا کارایی لازم را ندارد.

انسان باید در این دنیای فانی ملبس به لباس تقوا شود

مال و اولاد زینت زندگی دنیاست و باقیات صالحات ماندگار است.

هرمالی زینت نیست مالی که از مسیر درست بیاید و در راه صحیح استفاده شود.

چه بسیار اموالی که باعث ذلت صاحبان شده و اولادی که باعث سر به زیری پدر و مادر شده است.

تاکید بر لزوم تربیت اولاد.

خطبه دوم: مناسبت ها

. امام جمعه موقت گناوه گفت:مسئولین منابع طبیعی نباید زمین های کشاورزی مردم را که بعضی هم سند دارند و موروثی هستند را به نام دولت مصادره کنند.مسئولین مواظب باشند در روستاها به زمین های مردم دست اندازی نکنند.

حجت الاسلام عبدالعلی بدری در خطبه های این هفته گناوه افزود: اداره منابع طبیعی نباید با معارض شدن به زمین های کشاورزی دارای سند و موروثی برای مردم مشکل سازی کند.

امام جمعه موقت گناوه تکریم و احترام به ارباب رجوع ضرورت دارد مسئولین تا میتوانند به مردم احترام کنندو هدف از خدمت به مردم و جامعه اسلامي را خشنودي خداوند قرار دهند.

وی اظهارکرد:مردم و بیشتر روستایی ها گلایه دارند که منابع طبیعی زمین های کشاورزی داری سند و موروثی را به نام آن اداره ثبت و ضبط می کند.دولت نیازمند آن نیست که برای بیلان کاری زمینی در روستایی مصادره و به مردم و کشاورزان فشار وارد شود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه