يکشنبه 1395/12/8 - 10 : 9
مشخصات امام جمعه
سید یعقوب موسوی
سید یعقوب موسوی
وحدتيه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
خطیب نماز جمعه وحدتیه:تاثیر راهپیمایی 22 بهمن در سیاست خارجی دولت آمریکا رانباید نادیده گرفت

قبل از راهپیمایی 22 بهمن ، رئیس جمهور آمریکا گفت:تمام گزینه ها روی میز است و پس از راهپیمایی این چنین گفت:ما دنبال جنگ نیستیم.رسانه ها دروغ می گویند!


حجت الاسلام موسوی امام جمعه وحدتیه در خطبه اول نماز جمعه پس از سفارش مومنین به تقوای الهی ،بارش رحمت الهی را یکی از نعمت های بزرگ الهی دانست و گفت:دعای مردم به ویژه کشاورزان به درگاه الهی سرانجام اجابت شد و خداوند بار دیگر خوان نعمتش را بر مردم گستراند و ازسوره شوری آیه 28 قرآن کریم نتیجه می گیریم که فقط خداوند است که باران می بارد وپس از ناامیدی مردم، نشر نعمت الهی به دست خداست.

وی تشریح کرد:زمانی که درشهر وحدتیه نماز باران اعلام شد همه افراد از کوچک و بزرک و پیر و جوان در این نماز شرکت کردند و خداوند سبحان، دعای خالصانه مردم به درگاهش را اجابت کرد وباران رحمتش را نازل کرد و این در شرایطی بود که مردم از بارش رحمت الهی ناامید شده بودند.

خطیب نماز جمعه وحدتیه در برخی دیگر از سخنان خود از حضور گسترده مردم درراهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد و به چندین نکته مهم از حضور مردم در این راهپیمایی اشاره کرد و افزود:از این راهپیمایی نتیجه می گیریم که مردم مدافع ولایت و آرمان های انقلاب هستند و 22 بهمن تجدید پیمان با شهدا و رهبری بود .

حجت الاسلام موسوی به نقل از مقام معظم رهبری اظهار داشت: مسئولان نباید حضور مردم در راهپیمایی 2 بهمن را به معنای گلایه نداشتن از دولت تصور کنند؛ در حالی که مردم مشکلات و گلایه های زیادی از دولت دارند اما در راهپیمایی شرکت کردند پس می توان این گونه برداشت کرد که راهپیمایی، تجدید پیمان با رهبری و شهداست.

وی در سخنان پایانی خود یاداور شد:دومین نتیجه ای که از این راهپیمایی می گیریم تاثیر راهپیمایی 22 بهمن بر سیاست خارجی دولت آمریکا است که نباید آن را نادیده گرفت زیرا قبل از راهپیمایی 22 بهمن ،رئیس جمهور آمریکا گفت:تمام گزینه ها روی میز است و اگر لازم باشد به ایران حمله نظامی می کنیم اما وقتی حضورگسترده مردم در راهپیمایی را مشاهده کرد به یکباره لحن کلامش تغییر کرد و گفت:ما دنبال جنگ نیستیم رسانه ها دروغ می گویند!

ارتباط با امام جمعه