جمعه 1396/10/29 - 33 : 20
مشخصات امام جمعه
سید یعقوب موسوی
سید یعقوب موسوی
وحدتيه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/22
امام جمعه موقت وحدتیه: بزرگ ترین دستاورد انقلاب ،اقامه نماز جمعه در سراسر کشور است

امام جمعه موقت وحدتیه گفت:نماز جمعه نقش مهمی در پیوند میان مردم و نظام،تبیین مسایل دینی و گسترش ارزش های انقلاب داشته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه وحدتیه ،حجت الاسلام سید باقر حسینی امام جمعه موقت وحدتیه با اشاره به اهمیت ذکر و یاد خداوند در همه اعمال اظهار داشت: از آن جایی که عوامل غفلت زدگی در زندگی انسان ها بسیار فراوان و وسوسه های شیطانی از هر طرف در کمین انسان انسان هستند برای مبارزه با آن راهی جز ذکر و یاد خداوند نیست زیرا آثار و برکات زیادی به همراه دارد.

امام جمعه موقت وحدتیه تصریح کرد:آرامش دل ها،نیکو شدن اعمال ،دژ مستحکم در برابر شیطان و تبدیل شدن گناهان به حسنات از آثار و برکات ذکر و یاد خداوند متعال می باشد و یاد خداوند تنها این نیست که نام او را بر زبان داشته باشیم بلکه با تمام وجود متوجه خدا و عظمتش باشیم و او را ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانیم.

خطیب نماز جمعه موقت در خصوص انتصاب رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور توسط رهبر معظم انقلاب گفت:امروز به برکت این نهاد مبارک بیش از 800 شهر کشور هر هفته نماز جمعه برگزار می شود و از بزرگ ترین یادگارها و دستاوردهای اقلاب اسلامی و مام راحل عظیم الشان مساله اقامه نماز جمعه در سراسر کشور است.

حجت الاسلام حسینی هم چنین در دیدار مردم انقلابی قم در دیماه 96 با رهبر معظم انقلاب بیان داشت:مهم ترین درس حادثه تاریخی 19 دی در سال 56 مردم قم ،ایمان راسخ همراه با آگاهی و بصیرت برای عبور از مشکلات و ایستادگی در برابر دشمنان این نظام است و مصادیق این بصیرت اتحاد و همدلی و پیروی از ولایت فقیه است و ثابت شده است که این حرکت عظیم مردمی در مقابل توطئه دشمن با این نظم و بصیرت در هیچ جای دنیا مشاهده نمی شود.

خبرنگار وحدتیه:محمد صداقت

اخبار
ارتباط با امام جمعه