دوشنبه 1396/1/7 - 12 : 5
مشخصات امام جمعه
رضا سعادت فر
رضا سعادت فر
بروجن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/13
برخي ها در مسند قدرت ياوه گويي مي کنند/”نرماليزاسيون انقلاب” مهمترين سياست غرب است

خطيب نماز جمعه بروجن با بيان اين که متاسفانه برخي از غرب گراها در مسند قدرت ياوه گويي مي کنند، گفت: “نرماليزاسيون انقلاب” مهمترين سياستي است که غرب دنبال مي کند.

 

حجت الاسلام دکتر رضا سعادت فر در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شهر بروجن ضمن توصيه نمازگزاران به تقواي الهي، اظهار داشت: يکي از افسران امنيتي سازمان جاسوسي سيا آمريکا اخيرا هفت راهکار را براي مقابله و مهار ايران در کنگره آمريکا مطرح و  به دولت ترامپ نيز توصيه مي کند.

حجت الاسلام سعادت فر با اشاره به مقدمه طرح اين افسر آمريکايي با عنوان ايران زير نظر، گفت: وي تاکيد مي کند عليرغم تمام فشارها و اقداماتي که آمريکا عليه ايران انجام داده است جمهوري اسلامي در شرف سقوط نيست؛ همچنين شرايط لازم براي اصلاحات عمده در ايران به معناي آمريکايي وجود ندارد.

سعادت فر، فعاليت در حوزه رسانه را يکي از هفت راهکار اين افسر آمريکايي عنوان کرد و گفت: در اين راستا مي گويند صداي آمريکا و صداي راديو فردا بايستي تبديل به تبيين سياستهاي آمريکا شود.

وي گفت: حداکثر استفاده از اختلافات درون خانوادگي براي تضعيف حاکميت و تقويت اصلاح طلبان در داخل نظام جمهوري اسلامي از جمله راهکارهايي است که براي مقابله و مهار ايران به کار گرفته شده است.

حساب اصلاح طلبان وفادار به انقلاب از فتنه گران جداست

سعادت فر تصريح کرد: اصلاح طلباني که وفادار به ارزشهاي انقلاب هستند حسابشان جداست اما آن اصلاح طلبان منظور کساني هستند که دنبال تغيير مدل حاکميت هستند؛ آنها معتقدند آن دسته اي که در فتنه ۸۸ شعار عليه عزل نظام مي دادند بايد تقويت شود.

وي، تبليغات براي درخواست انتخابات آزاد را يکي ديگر از اين اهداف دانست و گفت: مي خواهند اين گونه القاء کنند که مردم انتخاب نمي کنند بلکه حاکميت خود انتخاب مي کند.

خطيب نماز جمعه بروجن با بيان اين که تضعيف حمايت بين المللي از ايران يکي ديگر از راهکارهاي مقابله در اين طرح است، گفت: در رسانه ها تبليغ مي کنند ايران تنهاست، پشتوانه  و حامي ندارد.

سعادت فر گفت: معرفي کردن ايران به عنوان حامي تروريست در سطح منطقه، برجسته کردن اخبار مربوط به برخي از تجمعات مردم از مشکلات و گرفتاري ها حتي کوتاه مدت و محلي، مورد هجمه قراردادن فعاليتهاي اقتصادي سپاه براي بدبين کردن مردم به پشتيبان انقلاب و تهيه گزارشات مفصل در مورد فساد در ايران سياست هاي ديگري است که اين افسر آمريکايي توصيه مي کند.

نرماليزاسيون انقلاب” مهمترين سياست غرب است

حجت الاسلام سعادت فر ضمن بيان اين که “نرماليزاسيون انقلاب” مهمترين سياستي است که غرب دنبال مي کند، گفت: آنها مي گويند  انقلاب و حاکمان روحاني در ايران باشند اما زهر انقلاب را بايستي کشيد؛ از طريق به قدرت رساندن افراد غرب گرا در ايران به دنبال ترويج شعارهاي تعامل گرايي و اعتدال هستند.

وي با بيان اين که عده اي نيز در داخل کشور ناخواسته پازل دشمن را تکميل مي کنند، گفت: شايعه سازي در ابتدا به دست دشمن است اما توسعه و ترويج آن به دست نيروهاي خودي است.

برخي ها در مسند قدرت ياوه گويي مي کنند

خطب نماز جمعه بروجن افزود: غربي ها برجام هاي هفت گانه را براي ايران برنامه ريزي کرده بودند که خوشبختانه با تدابير مقام معظم رهبري خنثي شد.

وي راهکار مقابله با تمام اين هجمه ها را روحيه انقلابي گري دانست و گفت: متاسفانه برخي از غرب گراهايي که در مسند قدرت نشسته اند ياوه گويي مي کنند که انقلاب عمرش تمام است.

 

وی به نقل از مقام معظم رهبری بیان نمودند دشمن می خواهد اقتصاد کشور را خراب کند،وضعیت اقتصادی ،امکانات و قدرت خرید مردم کم بشود تا با ناراضی کردن مردم،جامعه را از اسلام و نظام اسلامی ناراضی کنند.

 

وی مسئولین را در مورد شعار آقا مبنی بر اقدام و عمل مورد خطاب قرار داد و فرمود: در مبازه با قاچاق،فساد، حقوق های نجومی،مفاسد اجتماعی،فضاهای مجازی فاسد و متلاشی کننده جامعه چه اقداماتی صورت گرفته؟

چه اقدام بشکرانه ای به جای تشکر از مجلس بواسطه قانونی کردن حقوقهای نجومی ۲۴ میلیونی برای محرومین چه کردید؟آیا بهتر نبود به جای کف و دست و هورا کشیدن برای ورود یک سرمایه گذار خارجی به برکت برجامتان به دنبال ایجاد بازاریابی برای تولید کالاهای داخلی در کشورهای همجوار می بودیم؟

 

برخی فرهنگها درحال تغییر است/ به برکت تحریم تولیدمان رونق داشت و به برکت برجام وارداتمان

 

وی گفت: زمانی شعار انقلاب به کاهش برداشت از ذخایر نفتی و سرمایه فروش بود،امروز به برکت برجام افتخار می کنیم به برداشت یک میلیون بشکه نفت.

 

حجت الاسلام سعادت فر گفت: آقای روحانی سه سال قبل در دولتش بیان کردند امسال سال رونق اقتصادی است الان هم مدعی هستند که تورم یک رقمی شده و اقتصاد رشد کرده،بازار ثبات دارد و بودجه های عمرانی افزایش یافته است.

برخی به گونه ای گزارش می دهند که خدمات این دولت و سرمایه گذاریها از تمام دوران قبلی بیشتر بوده و روحانیت و أئمه جمعه را مانع شاد بودن مردم می دانند.

 

وی گفت: آقای روحانی شما که در اول دولت گفتید معیار اصلی تورم جیب مردم است نه بانک مرکزی آیا به قدرت خرید مردم،وضعیت بازار و کسبه،کارخانجات و وضعیت اشتغال توجه دارید؟ آیا توجه دارید به افزایش آمار بیکاری و طلاق و تعطیلی کارخانجات؟دولت بدانید که وضعیت اقتصادی مردم در بدترین شرایط است.

آقای روحانی آرامش و نشاط جامعه در گرو برگزاری کنسرت و توسعه فضاهای مجازی نیست،بلکه نشاط جامعه در رشد معنویات، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و عزت سیاسی است.

 

حجت الاسلام سعادت فر گفت: این ادبیاتی که بی توجه به مشکلات جامعه است و فقط بیان معرفی مدینه فاضله است بدانند اگر مردم سکوت می کنند و حماسه خلق می کنند نه بخاطر رضایت ایشان از عملکردهاست بلکه بخاطر بصیرتی است که از علی زمان خود آموخته اند و به جهت حفظ اصل نظام و رهبری صبر و تحمل می کنند.

 

وی گفت ادبیات مسئولین نشان می دهد که یا از وضعیت مردم بی اطلاع هستند که جای تأسف دارد یا دارند به شعور مردم توهین می کنند.متأسفانه مشاهده کردیم وزیری را که به فرماندار حامی حقوق مردم توهین می کند.بدانید که به برکت انقلاب دولت،نماینده دولت و نماینده مردم یکی هستند.

خطیب نماز جمعه بروجن خطاب به مسئولین گفت: در جلوگیری از جریان نفوذ فرهنگی و سیاسی چه اقدامی کردید؟

برخی از سر سیری حرف می زنند.آقای روحانی می گوید که همه دنیا حتی اسرائیل و تندروهای آمریکا برجام را افتخار ایران می دانند.مگر نشنیدید که امام فرمود هر جایی که دشمن از شما تعریف کرد اشتباه کرده اید.ولی امر زمان خود را بشناسید و به دنبال رضایت ولی امر خود باشید.

 

مقام معظم رهبری: نتیجه مذاکرات این بود که مذاکرات صرفاً ابزاری برای از بین بردن مزیت های راهبردی ایران است.

 

وی گفت: برخی از مسئولین از جمله خانم معاون رئیس جمهور و رئیس گردشگری اظهار نظرهای غلطی در مورد دفن شهدا در حریم پاسارگاد دارند،مگر این مکانها غصبی اند یا نجسند، یا اینکه شهدا مزاحم برخی بی بندوباری های ضد فرهنگی هستند.ما می خواهیم مردم مورد توجه شهدا قرارگیرند نه اینکه شهدا مورد توجه مردم.

مسئولین رفیق پابرهنگان و یار مستضعفان باشید

وی گفت: آنچه برای ما عزت آورد برجام نبود بلکه عزت ما در حمایت از محور مقاومت و جنگیدن با داعش در خارج از مرزهای کشور و لگد مال کردن استکبار است.

ارتباط با امام جمعه