يکشنبه 1396/2/10 - 44 : 5
مشخصات امام جمعه
مصطفی محمدزاده
مصطفی محمدزاده
سودجان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/8
مشارکت مردم در انتخابات - یاس و نا امیدی دشمنان انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

خطبه اول

 حجت الاسلام محمد زاده در خطبه های نماز جمعه سودجان فرمودند:

 رسول خدا (ص) می فرمایند: ماه شعبان ماه شریفی است و ان ماه من است که در آن همچون ماه رمضان روزی بندگان زیاد می شود . حضرت می فرمود : شعبان ماه من است ، پس در این ماه برای جلب محبت پیغمبر خود و برای تقرب بسوی پروردگار روزه بگیرید و این ماه دارای فضیلت بسیاری ست . ما شعبان ، ماهی است که خداوند درب های اسمان و زمین را بر روی مردم می گشوید و رحمتش همه را فرا می گیرید و چه خوب است که انسان قدر این ماه و این زمان را بداند و بتواند از ان استفاده کند .

خطبه دوم

امام جمعه سودجان در ادامه فرمودند:

مطالب مهم رهبر انقلاب در دیدار روز عید مبعث با مسئولان نظام حاکی از درایت ایشان در مدیریت مباحث انتخاباتی دارد در این بیانات می توان به دو محور مهم اشاره کرد:

  1. سیاست های دشمنان اسلام و ایران به ویژه آمریکا در منطقه

اینکه سیاست های مشترک و تهدید آمیز همه ی مسئولان گذشته و کنونی آمریکا در مخالفات با ایران ، نشانه­ی  نیت خباثت آلود مسئولان و همه ی جریان های سیاسی این کشور نسبت به ایران است .

  1. انتخابات پیشروی کشور و ضرورت ایمان ، اتحاد ، ایستادگی و حضور در صحنه.

امام جمعه ی سودجان در ادامه به آثار و فواید مناظره ی زنده ی انتخاباتی پرداختند و فرمودند که این امر باعث اگاهی مردم از نقاط ضعف و قوت کاندیداها و برنامه ها و توانمندی انهاست . آگاهی مردم نسبت به مشکلات موجود باعث جلب نظرات عموم مردم نسبت به مشارکت در انتخابات را در پی دارد و به علاوه این پخش زنده باعث کاهش هزینه و اسراف های در این زمینه می شود و امید است با این روند حضور و مشارکت مردم هم افزایش یابد .

ارتباط با امام جمعه