يکشنبه 1396/1/6 - 43 : 13
مشخصات امام جمعه
حسن خسروی
حسن خسروی
گندمان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/6
استقبال از شهدای گمنام
حجت الاسلام خسروی امام جمعه بخش گندمان با گرامیداشت  شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: بانوان و مادران جامعه باید در زندگی سیره این بانوی بزرگوار را سرلوحه زندگی قرار دهند.
وی افزود: زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) همواره درس بوده و این بانوی بزرگوار، صاحب سبک و دارای الگو و تفکر بوده است.
وی با بیان اینکه همسرداری و فرزندپروری حضرت زهرا (س) نیز الگو برای جامعه به شمار می رود، یادآور شد: وی همواره گوش به فرمان ولی فقیه و زمان بوده و زندگی وی برای ما درس آمیز است.
امام جمعه گندمان ، با تاکید بر اینکه سیره حضرت زهرا (س) باید مورد توجه قرار گیرد یادآور شد: اگر منش و سیره این بزرگوار مورد توجه باشد، هیچ همسایه ای گرسنه سر به زمین نخواهد گذاشت.
وی ولایتمداری و دین داری حضرت فاطمه زهرا (س) را از دیگر ویژگی های بارز و برجسته این بانوی بزرگوار بیان کرد و گفت: تبعیت از سیره فاطمی راه و رستم فلاح و رستگاری خواهد بود.

حجت الاسلام خسروی همچنین در ادامه افزودباتوجه به میزبانی مردم شریف گندمان از دئ شهید گمنام در روز شهادت حضرت فاطمه افزود به اطلاع مردم شهید پرور و متدین شهر و بخش گندمان می رساند مراسم پر فیض شب وداع با شهداء گمنام در تاریخ ۹۵/۱۲/۱۱ از هنگام اذان مغرب وعشاء تا اذان صبح همراه با اجرای مراسم متنوع مذهبی در محل مصلی نماز جمعه شهر گندمان و مراسم تشییع پیکر مطهر این دو شهید ،روز پنجشبه مورخه ۹۵/۱۲/۱۲ ساعت ۹/۳۰ از محل گلزار شهداء  به سمت یادمان و آرامگاه ابدی شهداء گمنام واقع در ضلع شمالی پمپ بنزین و میدان امام حسین(ع ) برگذار می گردد.لذا از عموم خواهران محترمه و برادران گرامی دعوت بعمل می آید،با حضور پرشور و گرم خود یاد و خاطره شهداء و امام شهداء  را گرامی بدارند و به رسم میزبانی از این میهمانان الهی استقبال گرم و در خور شأن و منزلت شهداء  عزیزمان بعمل بیاورند.

وی در بخش دیگر یادآور خدمات و زحمات مهندسان تلاشگر شد و ضمن قدردانی از این قشر متخصص، همه مردم را جهت ایمن سازی ابنیه خود، سفارش به پیروی از نظرات کارشناسانه آنان نمود.

ارتباط با امام جمعه