به گزارش معاونت ارتباطات و رسانه:
بازدیدجمعی از ائمه جمعه استان تهران از پترو شیمی جم (عسلویه)
تصویر خبر

 جهت مشاهده تصاویر لطفا کلیک کنید

 

در این مراسم دکتر تقی زاده معاون وزیر و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور و جمعی از اعضاء هیئت مدیره و مدیران پتروشیمی ائمه جمعه را همراهی کردند.

به گزارش معاونت ارتباطات و رسانه: دکتر تقی زاده در ابتدای بازدید در جلسه ای ضمن خیر مقدر برگزاری چنین برنامه هایی را نماد همبستگی حوزه به ویژه ائمه جمعه و حوزه اقتصاد دانست و در ادامه ضمن گزارش از دستاورد ها و فعالیت های مجموعه عظیم پتروشیمی عسلویه اظهارداشت: حل مشکلات جامعه بازنشستگان بویژه مسائل معیشتی رویکرد مهم صندوق بازنشستگان است.

معاون وزیر رفاه یادآورشد: طرحی در هفته آینده رونمایی خواهد شد که با اجرای این طرح تمام تولیدات مجموعه ها ، معاملات و همه مباحثی که در بخش های اقتصادی صورت می گیرد بصورت آنلاین قابل مشاهده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور بااشاره به طرح خانه های امید افزود: اکنون 48 واحد خانه های امید در حال افتتاح است و این پروژه نیز تداوم خواهد یافت.

وی اظهار داشت: توصیه های رهبری معظم انقلاب نصب العین همه ماست و خطوط قرمز مورد نظر معظم له را در همه موارد رعایت خواهیم کرد.

معاون ارتباطات و رسانه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور نیز گفت: آشنایی فرماندهان قرارگاه فرهنگی با صنعت پتروشیمی و اقتصاد و تقدیر از تلاش های افسران جهاد اقتصادی از اهداف مهم بازدید از این مجموعه است.

حجت الاسلام احمد اسفندیار افزود: همانگونه که دشمن در جنگ نظامی و جنگ فرهنگی شکست خورد ، با مدیریت و رهبری داعیانه ولی فقیه زمان و عزمی ملی در جنگ نابرابر اقتصادی نیز شکست خواهد خورد.

وی تاکید کرد: حفظ وحدت و همدلی یکی از مهمترین شروط موفقیت است.

اسفندیار یادآورشد: به رغم همه اشکالات و یا نقدها ، امروز شرایط کشور خاص است و همه بویژه خواص جامعه و از جمله ائمه جمعه به عنوان فرماندهان قرارگاه فرهنگی باید با ایجاد شور و نشاط و تقویت روح امید و خودباوری در جامعه بستر توسعه کشور و حرکت رو به جلوی نظام را فراهم کنند.

وی گفت: موفقیت های نظام حاصل و ثمره خون مطهر شهیدان است و باید همه از دستاوردهای نظام که برای آن خون های مطهر زیادی ریخته شده حفاظت کنند.


دوشنبه 1398/2/30 - 6 : 1

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار