12 آذر ماه 1397
آئین امضای تفاهم نامه همکاری شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و دفتر تبلیغات اسلامی
تصویر خبر

به گزارش روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در این آئین، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری "رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه" با بیان اینکه انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دو مجموعه اتفاق مبارکی است اظهار داشت: ائمه جمعه کشور خط مقدم ارتباط با اقشار مختلف مردم، به خصوص در حوزه فرهنگی هستند.

وی با بیان اینکه؛ یک دغدغه جدی است که ما بتوانیم بهترین های معارفی، مهارتی و معنوی را که در مجموعه عظیم حوزه مبارکه علمیه است، در اختیار ائمه جمعه قرار دهیم تا از آن بهره مند باشند. وی در ادامه افزود: اعتقاد داریم که ائمه جمعه از نظر دانشی و روشی باید دائم به روز باشند. 

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی "رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم" با ابراز خرسندی از انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور اظهار داشت: امیدواریم همکاری با این شورا که به شکل مقطعی و موردی در برخی از استان ها در حال انجام بود، شیوع و گسترش یافته و از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی برای کارهای نرم افزاری در سطح استان ها استفاده شود و بسیج امکانات و نیروها اثر گذار باشد.

وی با اشاره به ظرفیت های علمی دفتر تبلیغات در بطن و متن حوزه افزود: اگر ظرفیت های دفتر به کمک بیاید می تواند ظرفیت حوزه را در ارائه خدمات دینی و فرهنگی به جامعه در سراسر کشور به حرکت در آورده و در خدمت قرار دهد.

 

جهت مشاهده تصاویر(لطفا کلیک کنید)


دوشنبه 1398/2/30 - 51 : 0

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار