خبرگزاری تسنیم :
خراسان شمالی - حضور و سخنرانی رییس شورا در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن
تصویر خبر
حجه الاسلام و المسلمین محمدجواد علی اکبری درسخنرانی مراسم یوم الله 22 بهمن در این شهر اظهار داشت: پیام امام خمینی (ره) و مردم ایران در کمتر از ده سال در دهه اول انقلاب به سراسر عالم سرازیر و مورد پسند همگان قرار گرفت. جریانات اخیر به فتنه‌های گذشته دشمن شباهت زیادی داشت که بار دیگر ملت بیدار ایران آن را خنثی کردند.

  جهت مشاهده تصاویر ( کلیک کنید) | 10 تصویر

حجه الاسلام و المسلمین محمدجواد علی اکبری درسخنرانی مراسم راهپیمایی بزرگداشت یوم الله 22 بهمن شهر بجنورد : امتداد نهضت انقلاب اسلامی از متن ایران به ملت‌های دیگر کشیده شد و امروز ملت ایران خود را برای مأموریت بزرگ و جهانی که ظهور آخرین منجی بشریت است آماده می‌کند. امروز نهضت بزرگ انقلاب اسلامی وارده چهلمین سال خود شده و چهل سالگی به منزله پخته شدن و کامل شدن است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور تصریح کرد: یکی از امتحانات سختی که ملت ایران سربلند از آن بیرون آمد در جریان رحلت امام بود که دشمنان در صدد آن بودند که با رحلت امام راه امام ناتمام باقی بماند اما کور خواندند و این آرزو را با خود به گور بردند. انقلاب اسلامی ایران سرشار از امید، حکمت، دوراندیشی و شجاعت است. جمهوری اسلامی در ادامه راه امام راحل در 22 بهمن 96 با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب با شجاعت و نشاط انقلاب را ادامه می‌دهد.

علی اکبری ادامه داد:  یکی از بزرگ ترین اتفاقاتی که درسال 96 رخ داد این بود که جمهوری اسلامی موفق شده از امنیت، کیان و مرز‌های خود صدها کیلومتر آن طرف‌تر دفاع کند و ملت‌های منطقه را از وجود پدیده یک جنگ نیابتی به اسم داعش نجات دهد چرا که آمریکا و دشمن درجه یک ایران که رژیم صهیونیستی است٬ در این جنگ حضور داشتند و جمهوری اسلامی موفق شد٬ امنیت خود را با حضور مدافعان حریم و حرم حفظ و کشورهای منطقه را نجات دهد.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد:  در همین سال جمهوری اسلامی منطقه را از شکل‌گیری اسرائیل کوچک در کنار مرزهای ما نجات داد.  طراحی دشمنان برای تجزیه عراق و کردستان مستقل در راستای شکل‌گیری اسرائیل کوچک در نزدیکی مرز ایران بود که با رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و دیپلماسی ایران این حربه در نطفه خفه شد.

وی ضمن اشاره به اعتراضات اخیر خیابانی مردم ایران نسبت به مشکلات اقتصادی افزود: جریانات اخیر که شباهت‌هایی به فتنه گری‌های دشمنان داشت با مجاهدت نیروهای انتظامی و مردم با بصیرت انقلابی خنثی شد. دشمنان درصدد این بودند که با موج سواری بر روی احساسات مردم امنیت جامعه را به خطر بیندازند اما مردم با بصیرت یک بار دیگر پاسخ محکمی به منافقان کوردل دادند.

ایشان اضافه کرد:  راه امام و شهدا که امانتی از سوی انبیا و اولیا نزد ما بوده و امید است این امانت با همین خروش و وحدت در بین ملت ما ادامه پیدا کند. همچنین دولت، قوه‌قضاییه و مجلس باید نسخه اقتصاد مقاومتی که مورد سفارش و تاکید رهبری بوده و نسخه نجات مردم است بهتر از آنچه که پیش بینی شده اجرا شود.

وی افزود: خراسان‌شمالی به عنوان باب‌الرضا برای تمام کشور شناخته شده و الحمدالله بجنورد قهرمان در تمام صحنه‌ها خوش درخشیده و مورد عنایت خاص رهبر انقلاب بوده و است لذا مسئولان باید قدر مردم را بدانند چرا که خدمت به مردم که ولی نعمتان نظام هستند دنیا و دین آن‌ها را آباد می‌کند.


دوشنبه 1398/2/30 - 56 : 0

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار