مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان برگزار شد
تصویر خبر

به گزارش روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه؛ در مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان گیلان، در شهر رشت برگزار شد. با قدردانی از حجت الاسلام اسلامی نژاد، حجت الاسلام عادلی بعنوان مدیر جدید نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان معرفی شد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در این مراسم به جایگاه امام جمعه در روند بررسی مسایل و مشکلات مردم اشاره کرد و گفت : امامان جمعه پل بین مردم و مسئولان هستند و با انعکاس مسائل مردم به مدیران دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی کمک می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی با تاکید بر اینکه اظهارات ائمه جمعه باید سرفصل عملکرد مسئولان قرار گیرد افزود: به همین دلیل امامان جمعه نیز باید به همه مسائل جامعه اشراف داشته باشند.

وی گفت : دشمنان پیوسته ائمه جمعه را مورد هجمه قرار می دهند که این نشان دهنده ترس آنها از جایگاه نماز جمعه در نظام است.

امام جمعه رشت به وظایف مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اشاره کرد و افزود: تعامل با امامان جمعه و تقویت وحدت رویه بین آنها و تحقق منویات مقام معظم رهبری برای ارتقای جایگاه نماز جمعه از وظایف مدیر این شورا است.

حجت الاسلام رحمانی معاون اجرایی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از تحول در رویکرد شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد و گفت: این تحول در راستای حضور پرشور مردم به ویژه جوانان در نماز جمعه و تاثیرگذاری این تربیون در روند توسعه کشور خواهد بود.

تصویر حکم انتصاب مدیر نمایندگی شورا در استان گیلان به پیوست می باشد.

 

گزارش تصویری مراسم


پنج شنبه 1398/3/30 - 3 : 22

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار