حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری:
نقشه مهندسی کشور باید نسخه سازی شود
تصویر خبر
به گزارش معاونت ارتباطات و رسانه: حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با دکتر مخبر دبیر شورای انقلاب فرهنگی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با اشاره به نقشه جامع مهندسی کشور و ظرفیت ائمه جمعه برای تحقق نقشه اصلی و سیاست های فرهنگی افزود:  نقشه مهندسی کشور باید نسخه سازی شود و ائمه جمعه با توجه به نفوذ کلام می‌توانند خط نگهدار خوبی برای تحقق آن باشند.

 حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ارسال بسته های فرهنگی مناسب برای شناخت بیشتر ائمه جمعه از سیاست های فرهنگی کشور را ضروری دانست و افزود : ذهن ائمه جمعه ما باید مبتنی بر نقشه روشنی تجهیز بشود تا بتوانند سهم مباشر خود را دریافت کنند و در جامعه مطالبه گر باشند

دکتر مخبر دبیر شورای انقلاب فرهنگی نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری مشترک ، آشنایی ائمه جمعه با فضای فرهنگی جهانی و ملی و منطقه ای را موجب اشراف و منشأ تحول علمی و فرهنگی در جامعه ذکر کرد و گفت: نماز جمعه بهترین شبکه رسانه ای است که در صورت استفاده صحیح می‌توانیم با موج آفرینی فرهنگی، جلوی آسیب ها را در جامعه بگیریم. 

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید نمایندگان دو طرف اولویت های  همکاری  را بررسی و تفاهم نامه ای فیمابین منعقد گردد.


دوشنبه 1398/2/30 - 58 : 0

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار