دوشنبه 1396/11/2 - 45 : 15
مشخصات امام جمعه
سیدمحمد موسوی
سیدمحمد موسوی
آران و بیدگل
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/10
امام جمعه آران و بیدگل: پشت پرده کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم، تحریم جریان مقاومت است/نمایندگان مجلس مراقب فتنه دشمن باشند

امام جمعه آران و بیدگل گفت: کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم به اصطلاح برای تحریم و مقابله با تقویت و کمک مالی تروریسم و نهادهای حامی آن شکل گرفته اما بطن این ماجرا چیز دیگری است

به گزارش  روابط عمومی ستادبرگزاری نماز جمعه آران وبیدگل آیت الله سید محمد موسوی امام جمعه آران و بیدگل در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر با تقدیر از برنامه های هفته بسیج گفت: بسیج منسجم تر از هر زمان و بسیار کوبنده و توفنده برای دفاع از ارزش های نظام اسلامی آماده است.

وی با بیان اینکه اعجار بسیج را علاوه بر ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن در سازندگی، اخیرا در جریان پیچیده داعش دیدیم، خاطر نشان کرد: داعش فتنه ای زاییده از استکبار برای درگیر کردن مسلمانان بود که با بسیج نیروهای مقاومت در سوریه و عراق این معجزه بسیج، توانست این  غده سرطانی را نابود کند.

موسوی افزود: البته نباید از ترفندهای استکبار و شیاطین کفر غافل باشیم چرا که هر روز با فتنه ای جدید برای مقابله با مسلمانان خود را مهیا می کنند.

خطیب جمعه آران و بیدگل در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه به لایحه دولت برای الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم اشاره کرد و گفت: این کنوانسیون به اصطلاح برای تحریم و مقابله با تقویت و کمک مالی تروریسم و نهادهای حامی آن شکل گرفته اما بطن این ماجرا چیز دیگری است.

آیت الله موسوی با بیان اینکه پشت پرده این کنوانسیون و هدف بانیان آن، تحریم جریان های مقاومت است، تصریح کرد: در قاموس استکبار و ارتجاع عرب، تروریسم جریان هایی هستند که با منافع نامشروع غربی ها و مستکبران مبارزه می کنند، لذا  نمایندگان مجلس باید در برابر این گونه عناوین جذاب و محتوای پوچ مراقب باشند و فریب نخورند.

امام جمعه آران و بیدگل همچنین با تقدیر از خیرین و عموم مردم برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده گفت: کمک مردم، مرهمی بر زخم دل مصیبت زدگان است و این مجاهدت های مالی در پیشگاه خداوند ثبت خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شروع فصل سرما، باید این کمک ها بویژه در زمینه وسایل گرمایشی و پوشاک زلزله زدگان استمرار داشته باشد تا مقداری از آلام زلزله زدگان کاسته شود.

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه