چهارشنبه 1396/6/1 - 55 : 2
مشخصات امام جمعه
علیرضا قاسمی
علیرضا قاسمی
بادرود نطنز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
امام‌ جمعه بادرود مطرح کرد ضرورت انتشار خاطرات آزادگان سرافراز

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی پنج‌شنبه شب در مراسم تجلیل از آزادگان بادرود در مسجد امام حسن(ع) اظهار کرد: امروز یادآور یک روز شیرین و به‌یادماندنی است که ملت ایران شاهد ورود آزادگان سرافرازی بودند که پس از تحمل سال‌ها رنج و اسارت به میهن اسلامی بازگشتند.

وی افزود: در واقع اجر و مزد این آزادگان کمتر از شهدای دفاع مقدس نیست، چراکه این عزیزان سال‌ها در مشقت، سختی، رنج و شکنجه به سر بردند و حتی برخی از آن‌ها به حالت مظلومانه در دیار غربت و اسارت به شهادت رسیدند.

امام‌ جمعه بادرود تصریح کرد: اگر نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در دنیا درخشندگی دارد و به‌ عنوان یک کشور مقتدر به آن نگاه می‌شود، این اقتدار حاصل مقاومت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که برخی از آن‌ها شربت شهادت نوشیدند، برخی به‌ افتخار جانبازی نائل آمدند و برخی هم به اسارت رفته و این رنج را با مقاومت ستودنی تحمل کردند.

وی در ادامه بیان کرد: این رادمردان تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل رنج‌ها و در سخت‌ترین شرایط و شدیدترین ناملایمات و در تاریک‌ترین تنگناها و مضایقه از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان‌های امام راحل دست برنداشتند و امروز نیز به‌ عنوان پیشتازان حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: امروز باید خاطرات این آزادگان به‌ صورت صوتی، تصویری و مکتوب دربیاید و در اختیار جوانان و جامعه قرار گیرد که حقیقتاً این خاطرات بخشی از گنجینه دفاع مقدس هستند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه