يکشنبه 1396/2/10 - 6 : 23
مشخصات امام جمعه
علیرضا قاسمی
علیرضا قاسمی
بادرود نطنز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/8
امام جمعه بادرود: نقش مهم شهید مطهری در باطل کردن تفکر انحرافی و التقاطی/ مردم به کسی رای دهند که حامی محرومان و مستضعفان باشد

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: گرفتن روزه مستحبی، استغفار زیاد، صدقه دادن، قرائت مناجات شعبانیه و بسیار صلوات فرستادن از اعمال مستحبی و تاکید شده در این ماه پر فضیلت است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: به فرموده امام باقر علیه السلام انسان کامل آن چه را در مورد دین لازم است بداند باید یاد بگیرد، در مسائل و مشکلات صبر و بردباری پیشه کند و در زندگی میانه رو باشد یعنی نه بخیل باشد و نه به عیاشی بپردازد.

وی با بیان این که یکی از معضل هایی که مردم را در نظام آزار می دهد جاهل بودن بعضی از افراد است، گفت: بعضی ها با جهل نسبت به مسائل کلان کشور قصد خدمت و آبادانی را در نظام دارند و در عمل اقدامات آن ها باعث خرابی شده و آرمان ها و اعتقادها را نشانه می رود که نمونه بارز آن تلاش برای حذف شعار مرگ بر آمریکا و سخن گفتن از لزوم تعامل با استکبار جهانی برای رسیدن به اهداف بود.

خطیب جمعه بادرود به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره کرد و گفت: اولین و مهم ترین موضوعی که باید در انتخابات به آن پرداخته شود فراهم کردن زمینه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است، دشمن از این موضوع همواره ابراز نگرانی کرده و تلاش می کند تا حضور را به بهانه های مختلف کم رنگ کند.

وی اضافه کرد: در کنار حضور حداکثری، انتخاب فرد اصلح مطرح می شود و مردم به عنوان ولی نعمتان جامعه که باعث پیروزی انقلاب مستضعفان شدند به طور قطع کسی را انتخاب می کنند که حامی محرومان و مستضعفان بوده و با صلابت و اقتدار تمام در مقابل استکبار جهانی بایستد و از عزت و سربلندی نظامی که ثمره خون چندین هزار شهید است دفاع می کند.

حجت الاسلام قاسمی به دیدار دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: معظم له در این دیدار از نامزدهای انتخابات خواستند در تبلیغات و برنامه هایشان به مردم قول بدهند که برای پیشرفت کشور، توسعه اقتصادی و باز کردن گره ها، به بیرون از مرزها نگاه نخواهند کرد بلکه به توانایی های ملت و ظرفیت های کشور چشم می دوزند.

وی ضمن تبریک هفته معلم به فعالان عرصه آموزش و پرورش و گرامیداشت یاد و نام شهید مرتضی مطهری، بیان کرد: این شهید بزرگوار عمر بابرکت خود را در مقابله با تمامی جریان های انحرافی، اصالت دادن به اسلام و حرکت در مسیر ارزش های اسلامی سپری کرد و نقش مهم و بزرگی در باطل کردن اندیشه های انحرافی و التقاطی ایفا کرد و سرانجام نیز جان خود را در این راه فدا کرد و به شهادت رسید.

امام جمعه بادرود اقدام منفور تروریست های جیش الظلم در به شهادت رساندن غیورمردان عرصه دفاع از کیان جمهوری اسلامی را تسلیت گفت و از نهاد های امنیتی و نظامی خواست تا هر چه زودتر مسببان این جنایت را به سزای اعمال خود برسانند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه