پنج شنبه 1395/12/5 - 46 : 3
مشخصات امام جمعه
علیرضا قاسمی
علیرضا قاسمی
بادرود نطنز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
امام جمعه بادرود: دیروز گرای تحریم می دادند و امروز دست روی ضعف ها گذاشته اند/ با تجهیز بیمارستان فاطمیه رضایت مردم را جلب کنید

امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: آن چه امروز  وجود آن در بطن جامعه اسلامی ما به عنوان یک موضوع مهم برای ایستادگی در برابر هجمه های جنگ نرم دشمنان لازم و ضروری است پرداختن به سبک و سیره زندگی حضرت زهرا (س) و زمینه سازی برای ترویج و اجرای این فرهنگ است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با بیان این که حضرت فاطمه (س) توجه ویژه به معنویات را همیشه در سرلوحه فعالیت های خود در تمام امور قرار می دادند، افزود: امروزه توجه به معنویات کم رنگ شده است و آنچه جای آن را گرفته زرق و برق دنیا است، کالایی که هیچ آرمانی را در زندگی دنیوی و اخروی تضمین نمی کند.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از مردم آذربایجان، بیان کرد: توجه ویژه به ظرفیت های بی شمار داخلی برای بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و وضعیت اشتغال بسیار مهم است و برای رسیدن به نقطه آرمانی باید تلاش ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی  آن هم با بهره گیری از ظرفیت های کشور بیش از پیش شود.

خطیب جمعه بادرود سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد آشتی ملی را فصل الخطاب همه مردم و مسئولان عنوان کرد و افزود: آشتی ملی سناریوی جدید دشمنان نظام و انقلاب است، همان کسانی که در بدترین شرایط گرای تحریم را به دشمن می دادند و امروز هم برای منحرف کردن انقلاب از راه اصلی دست روی ضعف ها گذاشته و چشم خود را بر روی قوت ها بسته اند.

وی با انتقاد از عدم تجهیز اورژانس و بیمارستان فاطمیه بادرود، تصریح کرد: این منطقه سالانه بالغ بر ۴ میلیون زائر و مسافر در آن حضور می یابد اما امکانات بهداشتی و درمانی آن در حد خود مردم منطقه هم نیست و به طور حتم بی توجهی به این موضوع سد بزرگی را بر سر راه توسعه یافتگی در حوزه گردشگری مذهبی و تاریخی ایجاد می کند.

حجت الاسلام قاسمی تاکید کرد: باید با تجهیز اورژانس و بیمارستان منطقه رضایت مردم و مسافران را جلب کرد تا روند افزایش حضور گردشگران تاریخی و مذهبی در منطقه ادامه یابد.

وی به نقش خیرین در تحول بهداشت و درمان منطقه اشاره کرد و ضمن قدردانی از آن ها گفت: بهره گیری ناقص از ظرفیت خیرین حوزه بهداشت و درمان و همچنین عدم تقدیر در خورشان از آن ها باعث کم رنگ شدن حضور خیرین در این حوزه می شود.

امام جمعه بادرود خاطر نشان کرد: شش سال از انقلاب مردم بحرین می گذرد و آن ها همچنان در کمال شجاعت و پاکبازی در برابر ظلم و جور ایستاده اند و بدون شک این استقامت و پایداری سرنوشت حکام بحرین را به مانند شاه ایران رقم خواهد زد.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه