دوشنبه 1396/7/3 - 20 : 22
مشخصات امام جمعه
قاسم باقریان
قاسم باقریان
زرين شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/31
عزت واقتدار امروز ما برگرفته از فرهنگ غنی عاشورا است .

امام جمعه زرین شهر مطرح کرد:

ضمن تشکر از موضع‌گیری مسئولین، ما خواستار جواب محکم یاوه گویی های دشمنان انقلاب اسلامی ایران هستیم

 

عزت واقتدار امروز ما برگرفته از فرهنگ غنی عاشورا است .

قاسم باقریان  در خطبه‌های نماز جمعه  اظهار کرد:

مقام معظم رهبری به خوبی سالهای قبل دوستی با آمریکا را تذکر دادند وفرمودند دستان آمریکا دستان چدنی زیر دستگش حریر و مخملی است . ملت ایران ملت شجاع و با عزت است که با اقتدار وبا حمایت ملت با بصیرت خود جواب  توطئه واظهارات سخیف دشمنان را خواهند داد .مسئولین امر مواضع خوبی در برابر این اظهارات از خود گرفتند اما ما خواستار جواب محکم به این یاوه گویی ها از سوی مسئولین هستیم .

ایران اسلامی امثال شهید حججی ها زیاد دارد که تربیت یافته فرهنگ عاشورا هستند وبا جان دل از نظام اسلامی خود دفاع می کنند و دشمنان بدانند ملت شجاع ایران هر کسی را که بخواهد عزت واقتدار آنها را زیر سوال ببرد زیر پای خود له خواهد کرد و این موضوع را از بعد از انقلاب شکوهمند خود تا کنون بارهاو بارها اثبات کرده است . سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا جز رسوای و نمایان کردن دست آهنین چیزی به همراه نداشته است این فرد با رفتار وسخنان خود اندک آبروی آمریکا را  در دنیا برده است . کشوری که مهد حمایت از تروریست است و در سراسر دنیا جنایت می کند امروز مدعی حقوق بشر است . این چه حقوق بشری است که در میانمار نسل کشی می شود وکشورهای مدعی حتی اشاره ‌ی به آن نمی کنند .در سازمان ملل چه می شود که حرفی از این جنایات وحشیانه نمی زنند . کشورهای مدعی  همان کشورهای هستند که با دست خودشان تکفیری ها  جنایت کار را در سرتاسر دنیا راه انداختند تا دنیا را به آشوب بکشند .

 خطیب نماز جمعه زرین شهر ابراز داشتند :

فرهنگ غنی ایران وعزت امروز ما برگرفته از فرهنگ غنی عا شورا است .عاشورا راه و روش عزت و دشمن شناسی را برای ما ترسیم کرده است مسیری که دشمنان را خوار وذلیل کرده و نظام اسلامی را مقتدر. دشمنان تلاش کردند با تمام توان خود عاشورا را از ما بگیرند اما عاشورا وحسینی بودن با خون وپوست مردم فهیم ایران گره خورده و هیچ قدرتی نمی تواند آن را از  مردم ما بگیرد .مردم ایران با لبیک  به ندای مولا و سالار خودشان حضرت ابا عبداله الحسین (ع)  در مسیر خود ثابت قدم  تا ظهور امام زمان عج باقی خواهند ماند و در این مسیر از هیچ تهدیدی هراس به خود راه نخواهند داد .

باقریان بیان نمودند  :

امربه معروف و نهی از منکر باید توسط همه احاد جامعه و مسئولین امر تقویت شود اگر امر به معروف ونهی از منکر در کشور با تمام قدرت وجود داشت خیلی از معضلات وآسیب‌های اجتماعی امروز وجود نداشت . امر به معروف و نهی از منکر آداب وشرایط خاص خودش را دارا می باشد که باید سرلوحه زندگی همه ما قرار گیرد .

امام  جمعه زرین شهر در ادامه خطبه دوم  ابراز داشتند :

سال تحصیلی جدید با حضور پر نشاط جوانان و نوجوانان عزیر آغاز  می شود باید  مربیان و دانش آموزان تمام تلاش خود را برای رشد علمی وفرهنگی کشور بردارند . مربیان در خصوص انتقال علم و دانش در کنار تربیت صحیح اسلامی پر تلاش باشند . والدین نیز در کنار مدارس با همکاری وتعامل در تربیت صحیح و اصولی فرزندان خود تلاش کنند دشمنان به دنبال نفود  در بین جوانان ونوجوانان است هوشیار باشیم .

مشروح بیانات حجت الاسلام باقریان در خطبه اول دوم :بزودی

مشروح بیانات حجت الاسلام باقریان در خطبه دوم: بزودی

اخبار
ارتباط با امام جمعه