شنبه 1396/7/1 - 40 : 3
مشخصات امام جمعه
مجید قاسمی دستجردی
مجید قاسمی دستجردی
قهجاورستان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/24
مدیر انقلابی باید پیگیر مطالبات مقام معظم رهبری باشد

امام جمعه قهجاورستان:

مدیر انقلابی باید پیگیر مطالبات مقام معظم رهبری باشد/استقلال کردستان فقط منافع رژیم صهیونیستی را تامین می کند

امام جمعه قهجاورستان گفت: مدیر انقلابی شاخصه هایی دارد که یکی از این شاخصه ها پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری و دیگری کنار گذاشتن منافع شخصی و فامیلی است  و انقلابی عمل کردن یعنی حفظ بیت المال.

 

حجت الاسلام و المسلمین مجید قاسمی در خطبه های نماز جمعه امروز قهجاورستان با اشاره به سیاست های جدید دولت آمریکا در قبال برجام بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران به صورت مشروط برجام را پذیرفته و به تعهدات خود پایبند بوده است اما سیاست جدید دولت استکباری آمریکا با همان منش شیطانی اش این است که ایران نه تنها از برجام منفعتی نبرد بلکه هزینه خروج آمریکا از برجام را نیز ایران پرداخت کند.

وی ادامه داد: آمریکا برای اجرای این سیاست ها چند شیوه را در پیش گرفته که یکی از آنها تهدید شرکای اقتصادی ایران برای عدم همکاری اقتصادی است که از این طریق ایران از ارتباطات اقتصادی بهره ای نبرد و با گفتن این حرف که برجام بدترین معاهده تاریخ آمریکا بوده این ترس را در بین شرکت خارجی بیاندازد که به صورت جدی و بلند مدت با ایران همکاری نداشته باشند.

وی افزود: آمریکا در خفا بانک ها و موسسات خصوصی را از همکاری با ایران منع می کند همچنین ایران را به متهم به عدم پایبندی به برجام می کند.

خطیب جمعه قهجاورستان با بیان اینکه هرچه زمان بیشتر جلو می رود به حقانیت فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بد عهدی های آمریکا بیشتر پی می بریم خاطر نشان کرد: لازم است دولت ضمن رعایت اصول سیاست خارجی یعنی عزت، حکمت و مصلحت بر مبنای اصول اسلامی و قانونی ضمن عمل به تعهدات در برابر زیاده خواهی های آمریکا بایستد و در هر سطحی که آمریکا به تعهدات خود عمل نکرد در همان سطح به آمریکا پاسخ داده شود و آمریکا را بر سر جایش بنشانند.

حجت الاسلام قاسمی در ادامه به دیدار رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند که انقلابی فکر و عمل بکنند و این سخنان نه تنها برای اعضای مجمع بلکه برای تمام مدیران کاربرد دارد و هر کسی با هر طرز فکری باید بداند که باید به اصول انقلاب پایبند باشد .

وی افزود: مدیر انقلابی شاخصه هایی دارد که یکی از این شاخصه ها پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری و دیگری کنار گذاشتن منافع شخصی و فامیلی است  و انقلابی عمل کردن یعنی حفظ بیت المال.

امام جمعه قهجاورستان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از موضوع برگزاری همه پرسی استقلال کردستان اظهار داشت: استقلال کردستان فقط منافع رژیم صهیونیستی را تامین می کند چرا که این رژیم تمایل دارد کشورهای اسلامی به کشور های کوچکتر تبدیل شوند موضوعی که رژیم صهیونیستی در سودان آن را پیاده سازی کرد و امروز هم استقلال کردستان نتیجه ای به جز جنگ، نا امنی و آشوب فراگیر به بار نخواهد آورد.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه