پنج شنبه 1396/9/2 - 53 : 8
مشخصات امام جمعه
سیدمهدی اصل حسینی
سیدمهدی اصل حسینی
راوند
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/8/5
حجت الاسلام والمسلمین اصل حسینی در استان ولی بن موسی الکاظم راوند ضمن دعوت به تقوای الهی گفت:ربا ندهیم و ربا نگیریم.

امام جمعه منطقه راوند در ادامه با اشاره به مناسبت های سیاسی این ماه افزود: باید دقت بکنیم که رفتار و اعمال ما اهل بیتی باشد نه این که اقتصاد و سیاست و مباحث دیگر ما در پیرو اهل بیت نباشد.مقام معظم رهبری در مطالبی پیرامون برجام نکاتی را فرمودند و به طور کلی شیطنت هایی که اخیرا امریکایی ها و اروپایی ها انجام میدهند. میدانیم که اروپایی ها و امریکایی ها سر بزنگاه همیشه باهم هستند.

وی افزود : امریکایی ها میگویند در برجام باید تجدید نظر شود و اروپایی ها میگویند برجام قابل مذاکره نیست . امریکا هدفش موشک های دور برد جمهوری اسلامی ایران است و معتقد است باید جلوی این موشک ها و توسعه گرفته شود و اروپایی ها با امریکا موافق اند. برجام بنا بود رفع تحریم بشود و سیستم بانکی فعال شود که هنوز انجام نشده است و توجه شان فقط بر روی موشک هاست  که اینجا مقام معظم رهبری فرمودند: امروز برجام است فردا موشک است پس فردا حقوق بشر ،حجاب است . امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.

نماينده ولي فقيه در منطقه راوند افزود : ابتدا هم گفتیم برجام انجام شود اقتصاد متحول نمیشود.بعضی ها فکر میکردند امریکا پای برجام بیاید راوبط مان خوب خواهد شد الان روابط خوب شد . ترامپ هم که انگار دهنش زیپ ندارد یک نفر باید زیپی برای دهانش درست کند.

 بعضی ها فکر میکردند با برجام روابط بین اروپا و امریکا دچار اختلاف خواهد شد ،اما دیدید که در کنارهم دیگر مسائلشان را مطرح میکنند .مقام معظم در این باره فرمودند : ایران عزیز ما یک روز زیرپای امریکاییان صهیونیستی و انگلیسی بود.

وی ادامه داد: داعش را هم انان درست کردند و رحمی در دلشان نیست لذا کشوری مثل ایران سربازان عراقی را در برابر انان مسلح میکند و دانش نظامی به ان ها میدهد و دمار از روزگار داعش در می آورد ، میخواهید امریکا با شما دوست باشد !. امریکا داعش را اورده تا شمارا نابود کند.

حجت الاسلام اصل حسینی ادامه داد: لذا آنان گفتند ما دچار تو سری خوری بودیم که جمهوری اسلامی امد و ملت مارا مقتدر و عزیز کرد و امروز امربکا میبیند جمهوری اسلامی با منافع انان مخالف است این واقعیت به حقیقت است . لذا همه مسئولین باید گوش به فرمان مقام معظم باشند و از دشمن نترسند. وهمچنین سالروز شهادت محمد حسین فهمیده که روز بسیج دانش اموزی هم هست به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

ارتباط با امام جمعه