دوشنبه 1396/7/3 - 16 : 22
مشخصات امام جمعه
سیدمهدی اصل حسینی
سیدمهدی اصل حسینی
راوند
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/17
اگر بخواهیم از مشکلات شهر کاشان رهایی یابیم باید با هم باشیم.

امام جمعه منطقه راوند: اگر بخواهیم از مشکلات شهر کاشان رهایی یابیم باید با هم باشیم.حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی اصل حسینی در خطبه‌‌های این هفته نماز جمعه منطقه راوند در آستان مقدس ولی بن موسی الکاظم(ع) پس از دعوت نمازگزاران به تقوا بیان داشت: امروز ۱۷ شهریورماه سالروز به خاک و خون کشیدن مردم تهران در میدان ژاله توسط ایادی شاه و مقدماتی برای پیروزی انقلاب است و همچنین این ایام مصادف شده است با قتل عام مردم مسلمان و مظلوم میانمار فقط به جرم مسلمان بودن.

حجت الاسلام و المسلین اصل حسینی اظهار داشت: دنیا، دنیای ظلم است و می بایستی برای ظهور حضرت مهدی (عج) دعا کنیم. همین کسانی که برای حقوق بشر چه اشک ها که میریزند و از حیوانات دفاع میکنند در مقابل این کودکان مظلوم که رسانه ملی خیلی از این صحنه ها را به دلیل دلخراش بودن سانسور میکند، سکوت کردند.

وی افزود: به همین حاکم میانماری قاتل جایزه صلح نوبل اعطا میشود در خلیج فارس کشتی اینها هواپیمای مسافربری ما را مورد حمله قرار میدهد؛ در ابتدا که انکار میکنند و در مرحله بعد مدال به کسی که حمله کرده میدهند.

وی در رابطه با سخنان سخنران پیش از خطبه گفت: تشکر میکنیم از برادر عزیز جناب آقای مهندس ناظم رضوی که خود ایشان و پدر بزرگوارشان همیشه در کاشان و منطقه راوند مایه خیر و برکت بوده‌اند. مردم قدردان مسئولین نظام هستند و با وحدت و برادری پشتیبان آنها باشند.

امام جمعه خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم از مشکلات شهر کاشان رهایی یابیم باید با هم باشیم به هرحال سلائق مختلف است واین جز محسنات نظام ماست؛اگر ما بخواهیم تمام

خوبی ها را به یک گروه نسبت بدهیم این اجحاف در حق دیگران است و یا نقاط ضعف را به یک گروه نسبت دهیم این خارج از انصاف میباشد.

حجت الاسلام اصل حسینی در پایان با تشکر و قدردانی از کسانی که در برنامه‌های قرآنی راوند و طاهرآباد حضور پیدا کردند و دست اندر کار بودند خطبه را به پایان رساند.

ارتباط با امام جمعه