يکشنبه 1396/11/29 - 1 : 22
مشخصات امام جمعه
یوسف جعفری
یوسف جعفری
كنار تخته
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/11/27
مردم هر ساله در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات تجدید عهد با نظام و رهبری میکنند

خلاصه خطبتین

خطبه اول:

ضمن توصیه به تقوای الهی دراین خطبه پیرو خطبه قبل راجع به ازدواج جوانان و مسائل ازداوج صحبت شد.

خطبه دوم:

الف: ضمن تقدیر و  تشکر از مردم بابت حضور و شرکت بی سابقه درراهپیمایی 22بهمن خاطر نشان شد که این راهپیمایی مشت محکمی به دهان دشمنان قسم خورده نظام زد. اما مسئولین بدانند که حضور مردم در راهپیمایی به معنای رضایت نمی باشد بلکه مردم از وضعیت نابسامان اقتصادی گله مندند. نمونه آن وضعیت آشفته بازار ارز میباشد. مردم وظیفه خود را در راهپیمایی 22 بهمن انجام دادند و اکنون وظیفه مسئولین است که وظیفه خود را انجام دهند. در این میان هم بعضی ها حرفهایی میزنند که موجب خوشحالی دشمن میشود. ایا شرکت هر ساله مردم در انتخابات و22 بهمن و مناسبتهای دیگر رفراندوم نمیباشد؟؟  مردم هر ساله در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات تجدید عهد با نظام و رهبری میکنند.

ب: با تشکر از رسات محترم اداره اموزش و پرورش بخش بابت زحمات خوبی که میکشند و با زحمات و پیگیریهای ایشان الحمدلله مجوز مدرسه راهنمایی در روستای پیرمهلت گرفته شد و با این کار چنیدن روستا مشکلشان حل میگردد. و همچنین تشکر از مسئولین نظلامی و انتظامی بخش به خاطر امنیت بسیار بالای بخش که منجر شده رتبه اول را در بحث امنیت در استان کسب کنیم و این جای تقدیر دارد.

ج:شهادت صدیقه طاهره در پیش است و پیش و انتظار از مردم و هئیات مذهبی ومساجد این است که در این ایام مجالس وعظ و روضه برپا گردد و انشا الله روز شهادت دسته های عزاداری راه بیفتد. در ادامه گوشه ای از فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها بیان شد.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته/

اخبار
ارتباط با امام جمعه