پنج شنبه 1396/1/3 - 55 : 4
مشخصات امام جمعه
حسینعلی بهرامی باباحیدری
حسینعلی بهرامی باباحیدری
جره و بالا ده
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
روز مادر
حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسینعلی بهرامی باباحیدری  امام جمعه بخش جره و بالاده در خطبه های 27اسفند 95 که با حضور با شکوه مردم ولایتمدار و شهید پرور و بصیر بخش در مسجد امام حسین ع بالاده برگزار شد در خطبه اول ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا س و روز مادر و روز زن  به صفات بارز اخلاقی و عملی حضرت به عنوان الگوی همه زنان عالم اشاره نموده و دامان پاک برای تربیت فرزندانی پاک و ولایتمداری ایشان را از اهم این صفات برشمردند..

خطیب جمعه بالاده در خطبه دوم ضمن اشاره به اهم مناسبتهای هفته آتی به تبریک و تجلیل سالروز ولادت حضرت امام خمینی ره در 20 جمادی الثانی سال 1320 پرداخته و ایشان را نمونه بارز یک انسان کامل در ابعاد مختلف علمی و عملی و سیاسی و فرهنگی و احیا کننده حکومت اسلامی بعد از 14 قرن توصیف کرد.

ایشان همچنین به تصویب قانون ملی شدن صنعت نفت ایران در روز 29اسفندماه سال ‎1329، بعنوان یک نقطه عطفی در تاریخ سیاسی، اقتصادی و مبارزات مردم عزیز ایران برای نجات سرمایه های ملی این مرز و بوم از دست بیگانگان و غارتگران اشاره کرد.

خطیب جمعه بالاده در ادامه با تبریک عید سعید باستانی نوروز به احیاء سنتهای حسنه عید مثل،خانه تکانی ظاهری و باطنی و زدودن غبار کینه و حقد و حسد از قلب،  عفو و بخشش و گذشت، صله ارحام،کمک به ایتام و فقرا، تقدیس و تحمید و تسبیح پروردگار عالم، پوشیدن لباس تمیز، معطر کردن ، خواندن 4 رکعت نماز روز عید نوروز و دعای خاضعانه برای تبدیل شدن حالمان به احسن الحال و ... تاکید کرد.

خطیب جمعه بالاده در ادامه به بیان اهمیت فروان انتخابات 96 و ضرورت حضور حداکثری و انتخاب اصلح  پرداخت و به کسانی که توانایی و فراغت بال و تخصص و تعهد کافی و لازم جهت شرکت درانتخابات شورای اسلامی را دارند توصیه اکید کرد که حتما بعنوان کاندیدا ثبت نام کنند.
و به مردم هم توصیه کرد که سراغ شخص اصلح بروید و او را قانع و مجاب کنید تا برای آبادانی شهر و روستای خود در انتخابات شورا ثبت نام کند.
و به همه کاندیداها پیشنهاد داد  که برای پایین آمدن هزینه تبلیغات و تمیزتر ماندن در و دیوار شهر و وحدت رویه در تبلیغات و جلوگیری از مشکلات فراوانی که در نصب پوسترهای تبلیغاتی به وجود می آید یک  پوستر تبلیغاتی دسته جمعی و چند تا بنر با هزینه مشارکتی چاپ و در نقاط مشخص شده از طرف شهرداری نصب کنند و یک سالن را با برنامه ریزی و زمانبندی دقیق و در ساعاتی مناسب به تبلیغات و ارائه برنامه های خود و مناظرات اختصاص دهند و از اسراف در همه زمینه ها به جدّ پرهیز کرده و وعده های غیر قابل اجرا که باعث بی اعتمادی مردم می شود نداده و سطح توقعات مردم را زیاد بالا نبرند و  تقوای سیاسی و اخلاقی را رعایت نموده و از تخریب رقبا و پاره کردن پوستر آنها و .... حقیقتا پرهیز کنند.
ایشان افزودند : صحنه رقابت شورا باید صحنه رقابت برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم عزیز شهر و روستاها باشد نه صحنه رقابت برای رسیدن به پست و ریاست و رانت و کسب امتیازات ویژه و خاص .
حجت الاسلام و المسلمین  بهرامی در بخش پایانی خطبه ها ضمن اعلام خبر مسرت بخش نصب و راه اندازی سامانه تلویزیون ديجيتال نسل دوم T2 در ايستگاه جره که نقش به سزایی در کاهش استفاده از گیرنده های ماهواره ای و اثرات مخرب فراوان آن بالاخص در جوانان دارد از مدیر کل محترم صدا و سیمای استان فارس و همه مسئولین محترم شهرستان و بخش که پیگیر این امر مهم تا حصول نتیجه شدند تشکر و قدر دانی و آرزوی توفیق جهت خدمت رسانی خالصانه به مردم شریف و نجیب و محروم بخش جره و بالاده و سالی پر از موفقیت و مسرت در سطوح مختلف کرد.


*والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته*
اخبار
ارتباط با امام جمعه