دوشنبه 1396/9/27 - 41 : 8
مشخصات امام جمعه
محمد صباحی
محمد صباحی
خرامه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/3
بسیج یک شخص نیست بلکه یک تفکر برای رسیدن به مقصود است
حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه در خطبه‌های امروز نماز ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: بیایید به سنت‌های اصیل خودمان برگردیم و رسم‌های وارداتی را کنار بگذاریم، جشن‌های نیمه‌شب و سر و صداهای خیابانی رسم ما نبوده، اگر به رسم‌های قدیمی خود برگردیم مراسم زیبایی خواهیم داشت.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج افزود: عالی‌ترین جملات امام(ره) درباره بسیج بوده، امام در طول عمر خود افتخارات زیادی داشتند اما هیچ وقت به آنها افتخار نکرد امام فرمود افتخار می‌کنم که یک بسیجی‌ام.

حجت الاسلام صباحی ادامه داد: بسیج یک شخص نیست بلکه یک تفکر برای رسیدن به مقصود است، بسیج گره‌گشای مشکلات کشور است بسیج فراتر از یک رزم شبانه است، وقتی یک نفر می‌گوید من بسیجی‌ام، شناسنامه خود را به زبان آورده است.

خطیب جمعه خرامه ضمن تشکر از کمک‌های ارسالی مردم شهرستان خرامه به کرمانشاه گفت: فکر نمی‌کردیم این مقدار کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود، یک کامیون نان تیری با همت این مردم آماده شد، کسانی که خودشان احتیاج دارند این کار را انجام دادند، مگر خداوند از شما تشکر کند.

وی در پایان خطاب به مردم تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خرامه قصد دارد 2 منزل را برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه بسازد که امیدواریم با همت خیرین شهرستان این کار سریع‌تر انجام شود.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه