سه شنبه 1396/12/1 - 14 : 7
مشخصات امام جمعه
غلامعلی حسین نژادیان
غلامعلی حسین نژادیان
صدرا
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/11/20
اقامه نماز جمعه 20بهمن 1396 به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسین نژادیان

حجت الاسلام حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا در ابتدای خطبه های نمازجمعه این شهر ضمن اشاره به ۱۹ بهمن سالروز بیعت همافران با حضرت امام راحل (ره) بیان داشتند: در این روز این عزیزان با رهبر معظم انقلاب دیداری داشتند که حضرت آقا مطالب بسیار جالب و مهمی را مطرح کردند از جمله: باید با فساد مبارزه شود، با ظلم مبارزه شود، البته خیلی سخت است، از بین بردنش خیلی سخت است. حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است. مردم خیلی از مشکلات را تحمل میکنند اما فساد را نمی پسندند و از تبعیض شکایت دارند، این شکایت را مسئولین قوای مجریه و قضائیه و مقننه به طور جد دنبال کنند.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به جمعه ۲۰ بهمن روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران ایران اسلامی فرمودند: از جمله عملیاتی که با رعایت اصول پنهانکاری و اقدامات اطلاعاتی و حفاظتی باعث پیروزی بزرگ آزادسازی فاو و قطع ارتباط عراق با خلیج فارس و در تنگنا قرار گرفتن سیاسی، نظامی و اقتصادی رژیم بعث عراق شد؛ از جمله نقش آفرینان این عملیات سردار شهید امیر فرهادیان فرد از رزمندگان استان فارس بود.

حسین نژادیان در ادامه بیان داشتند: در این ۴ دهه انقلاب، دستاوردهای فراوانی داشتیم از قبیل: ۱- غلبه بر چالشها، ۲- گسترش خدمات به ملت، ۳- پیشرفت های علمی در عرصه فناوری هسته ای، هوا فضا، علوم پزشکی، نانو، سلول های بنیادی، شبیه سازی، ساخت ابررایانه ها، فناوری انرژی های نو و...، ۴- ایجاد زیرساخت های فنی، مهندسی و صنعتی، ۵- انتقال ارزش های انقلاب به نسلهای دوم و سوم که این ها دوران امام را درک نکردند، ۶- ارتقای جهش وار تاثیرگذاری در منطقه و جهان، ۷- بنیه قوی نظام در مواجهه با دشمنان، ۸- ارتقای کمی و کیفی مراکز علمی، ۹- آگاهی و تحلیل سیاسی ملت.

امام جمعه شهر صدرا فرمودند: راه حفظ به وجود آوردن دستاوردها، نهراسیدن و کوتاه نیامدن در مقابل دشمن است.

ایشان در پایان بیان داشتند: برای خنثی سازی تبلیغات زهرآگین سایت های دشمن جهت تطهیر مهره های خودفروخته ی پهلوی باید مطلعینی خیانت ها و جنایت های رژیم طاغوت را برای جوانان بازگو کنند مانند رشوه خواری، تصرف اموال و املاک عمومی، قاچاق مواد مخدر، قمار و عیاشی، نفوذ موثر افراد بهایی و ضد دین در دستگاه سلطنتی. دستگیری، تبعید، زندانی و شکنجه ی علما و بزرگان دین و انقلابیون.

اخبار
ارتباط با امام جمعه