پنج شنبه 1396/9/2 - 46 : 8
مشخصات امام جمعه
غلامعلی حسین نژادیان
غلامعلی حسین نژادیان
صدرا
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/8/26
اقامه نماز جمعه 26 آبان به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسین نژادیان
حجت السلام و المسلمین حسین نژادیان پس از عرض تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) ضمن ابراز هم دردی با هم وطنان زلزله زده در غرب کشور علی الخصوص مردم کرمانشاه اظهار داشتند : ما همه با زلزله زدگان احساس هم دردی می کنیم و برای جانباختگان طلب غفران الهی را داریم . زلزله زدگان غرب کشور بیشتر نیاز به غذا،آب معدنی،چادر،پوشاک و پتو می باشند . امیدواریم که مسئولان در این روز های سخت بتوانند با مدیریت جهادی بتوانند این عزیزان را در جهت عمران و ساخت سر پناه کمک جدّی نمایند . 
خطیب جمعه صدرا در ادامه بیان نمود : از تمام نیرو های امداد و نجات ، هلال احمر ، ارتش، سپاه و بسیج و دولتمردان باید قدر دانی نمود . 
ایشان در ادامه خاطر نشان کرد : اینگونه حوادث هشداری جدی به مسئولان و مردمی است که در امر ساخت و ساز و ساختمان سازی هستند که اصول و معیار های  ایمنی و استحکام بخشی را رعایت نمی‌کنند . امام(ره) فرمودند : راضی نباشید که شما و کودکانشان در آسایش باشید اما خواهران و برادران دیگرتان در رنج .
حسین نژادیان در ادامه در رابطه با توطئه جدید غربی غربی با محوریت عربستان بیان کرد : جبهه استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی بعد از اینکه در عراق و سوریه که گروهکهای تکفیری را به جان و مال و ناموس مردم انداخته بودند ، در تجزیه این کشور شکست خورده ناکام ماندند .
مدتی است که آنها با محوریت ال‌سعود وهابی ، به توطئه گسترده ای در امن می زنند . این فتنه گران ، وقیحانه ایران اسلامی را به حمایت از تروریسم و عامل بحران و نا امنی متهم می کنند . 
امام جمعه صدرا این جنین ادامه دادند : آل سعود نقش عمله غرب و صهیونیسم را بازی می کند و به دنبال استثمار کشور های کوچک منطقه است . این در حالیست که عربستان خودش درگیر بحرانها و مشغول جنگ داخلی می باشد .
حسین نژادیان در پایان خطبه های نماز جمعه در رابطه با هفته بسیج اینچنین بیان کرد : سعی کنید روحیه بسیجی را برای کشور و انقلاب و  اسلام حفظ کنید . اگر حضور بسیج در ۸ سال دفاع مقدس نبود ، امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود . 
تا بسیج هست نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد . 
هر کس از هر قشری که باشد و لباس بسیجی بر تر کند ، باید بداند این لباس شهداست و این لباس مقدس است که باید حرمت آنرا نگهدارد .
اخبار
ارتباط با امام جمعه