پنج شنبه 1396/9/2 - 45 : 8
مشخصات امام جمعه
احمد باقری نیا
احمد باقری نیا
علامرودشت
خطبه ها
خطبه اي از امام جمعه يافت نشد.
اخبار
حضور امام جمعه علامرودشت به اتفاق مسئولین در مدرسه شبانه روزی ملک زاده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

حجه الاسلام والمسلمین باقری نیا امام جمعه محترم علامرودشت به اتفاق مسئولین ضمن حضور در مدرسه شبانه روزی ملک زاده و نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید فرارسیدن ماه محرم را تسلیت گفته و تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید را فرصتی مغتنم برای تلاش هرچه بیشتر متولیان امر تعلیم و تربیت در جهت انجام این مسئولیت خطیر دانستند.

ایشان در ادامه گفتند: با توجه به فرصت طلایی تقارن این مناسبت ها قطعاً باید خروجی و بازدهی امسال در زمینه تعلیم و تربیت باید نسبت به سالهای گذشته بیشتر و بهتر باشد.

حجه الاسلام و المسلمین باقری نیا امام جمعه علامرودشت افزودند: یکی از اهداف مقدس امام حسین(ع) برطرف کردن جهل و نادانی و نجات جامعه از گمراهی است و این امر آنقدر مهم است که باید کسی مثل امام حسین(ع) خود را برای تحقق آن فدا کند.

دیدار صمیمانه ریاست اداره شهرستان لامرد با امام جمعه علامرودشت

پیرو طرح موضوع مشکلات راه علامرودشت به احشام در خطبه های نمازجمعه و اقدامات انجام شده در این خصوص جناب آقای مهندس راستیار رئیس اداره راه شهرستان لامرد با حجه الاسلام والمسلمین باقری نیا امام جمعه علامرودشت دیدار و پیرامون موضوع مذکور با یکدیگر تبادل نظر نمودند. در این دیدار حجه الاسلام باقری نیا بر ضرورت پیگیری هرچه بیشتر در جهت تحقق مطالبات به حق مردم علامرودشت در خصوص موضوع راه تأکید نمودند.

حضور امام جمعه علامرودشت در اداره آموزش و پرورش

حضور امام جمعه علامرودشت در اداره آموزش و پرورش و دیدار با پرسنل اداره به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس

دیدار امام جمعه علامرودشت با تعدادی از جانبازان

دیدار امام جمعه علامرودشت با تعدادی از جانبازان

به مناسبت میلاد حضرت ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز امام جمعه علامرودشت به اتفاق مسئول بنیاد شهید با سه نفر از جانبازان دیدار نموده و ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) از آنان تفقد نموده و هدایایی را به آنان تقدیم نمودند.

ارتباط با امام جمعه