شنبه 1396/10/30 - 39 : 2
مشخصات امام جمعه
اصغر شاکری
اصغر شاکری
مهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/22
خوب است جریان وال استریت هم در شورای امنیت مطرح شود با توجه به اینکه جمعیت تظاهرات وال استریت وتظاهرات بعد از انتخابات اخیر رياست جمهوري آمریکا چند برابر بود.

نماز جمعه باشکوه و وحدت آفرین شهر مهر به امامت حضرت حجت السلام شاکری امام جمعه محترم شهر مهر برگزار شد.

امام جمعه مهر پرداخت نفقه را یکی از حقوق خانواده شمردند و افزودند مطابق بعضی از روایات اگر مردی نفقه همسرش را پرداخت نکند حاکم می تواند بین آنها جدایی  بیفکند.

حجت الاسلام شاکری با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با مردم قم افزودند : رهبری فرمودندكه((سر  آمریکا به سنگ خورد)) در دو جا می شود تحلیل کرد یکی در داخل کشور ما که به اهداف شومشان يعني براندازي نظام نرسیدند و دوم در جامعه جهانی و شورای امنیت كه  آمریکا بطور مفتضحي منزوی شد.

ايشان اظهار كردند:در طول ریاست جمهوری ترامپ جامعه جهانی تا الان دوبار جلوی ایشان صف‌آرایی کردند.

اين استاد سطح عالی حوزه با اشاره به اظهارات یکی از اعضای شورای امنیت گفتند: خوب است جریان وال استریت هم در شورای امنیت مطرح شود با توجه به اینکه جمعیت تظاهرات وال استریت وتظاهرات بعد از انتخابات اخیر رياست جمهوري آمریکا چند برابر بود.

شاکری با تفکیک اعتراض از اغتشاش و با تشکر از نیروی ناجا در ناآرامی های اخیر افزودند : اعتراض و انتقاد باید باشد و این انتقادها باعث می‌شود مسئولان مراقب حرکات و سکنات خویش باشند و به هیچ نحو نباید موضوع انتقاد بسته شود .

ایشان انتقاد را نماد مدنيت اجتماعی و آزادی بیان برشمردند .

این استاد دانشگاه با تشکر از زحمات حجت الاسلام حاج آقا تقوی ریاست محترم شورای سیاستگذاری برای رئیس جدید شورا جناب حجت الاسلام حاج علی اکبری آرزوی توفیق بیشتر کردند.

 

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه