سه شنبه 1396/1/8 - 56 : 2
مشخصات امام جمعه
یونس طاهری
یونس طاهری
چاهورز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/1/4
امام جمعه چاهورز : ضعف های کشور ناشی از سوء مدیریت است.
خطبه های اولین نماز جمعه سال ۹۶ به امامت حجة الاسلام طاهری امام جمعه بخش چاهورز اقامه شد.
وی زنده شدن طبیعت در فصل بهار را از آیات الهی دانست و از آب به عنوان گواراترین و کامل ترین شربت نوشیدنی یاد کرد. وی در ادامه آب را نعمت الهی دانست و اشاره نمود بوسیله آب همه چیز احیاء می شود وحیات هر موجود زنده ای به آب بستگی دارد .
خطیب نماز جمعه چاهورز پیچیدگی در خلقت شتر و زنبور عسل و درختانی مانند زیتون و نخل از آیات و نشانه های خداوند و تامل وتفکر در آفرینش آن وسیله رسیدن به خداپرستی و دلیل بر وجود خدای متعال دانست .
حجة الاسلام طاهری در ابتدای خطبه دوم از ابراز خورسندی مقام معظم رهبری (مدظله) از مسائل فرهنگی وامنیت کشور و ابراز نارضایتی ایشان از مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور گفت و در ادامه افزود معظم له خدمات نظام بسیار برجسته و فوق العاده که با زمان طاغوت قابل مقایسه نمی داند و ضعف ها را ناشی از سوء مدیریت که آنهم با مدیریت صحیح مشکلات بر طرف خواهد شد .
وی ایران را کشوری ثروتمند که این امر موجب چشم طمع دشمنان شده است که با اتحاد ملی دشمن کاری از پیش نخواهد برد.
امام جمعه چاهورز مبارزه با کالای قاچاق که از دغدغه مهم رهبری است ضروری دانست و اظهار داشت خوشبختانه بخش چاهورز مرکز پخش کالاهای ایرانی و تجارت کالای داخلی از افتخارات مردم بخش چاهورز است و حمایت از تولید داخلی باعث اشتغال جوانان خواهد شد.
حجة الاسلام طاهری در پایان فرارسیدن ماه رجب و انجام مستحبات در این ماه را بسیار حائز اهمیت دانست و دید و بازدید و به جا آوردن صله رحم و خوش خلقی در ایام نوروز توصیه نمود.
اخبار
ارتباط با امام جمعه