جمعه 1396/1/4 - 41 : 12
مشخصات امام جمعه
تقی روحانی
تقی روحانی
رودسر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/8
با همه تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان، به یاری خدا امروز ایران اسلامی همچنان در اوج عزت و اقتدار قرار دارد

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم علی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر اظهار داشت: با همه تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان، به یاری خدا امروز ایران اسلامی همچنان در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

 

وی با اشاره به 14 بهمن روز فناوری فضایی افزود: ملت بزرگ ایران به‌ویژه جوانان بدانند با همه تحریم‌های ناجوانمردانه صورت گرفته توسط دشمنان امروز در بحث فناوری فضایی ایران اسلامی حرف‌های زیادی در جهان برای گفتن دارد.

 

خطیب جمعه شهرستان رودسر با اشاره به اینکه نباید داشته‌های خودمان را دست کم بگیریم گفت: ایران اسلامی امروز قدرت اول نظامی منطقه است و با اتکاء به قدرت بالای پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) آسمان ایران اسلامی امروز امن‌ترین آسمان در دنیاست.

 

امام جمعه موقت شهرستان رودسر با بیان اینکه کشورمان در شبیه‌سازی حیوانات جزو چهار کشور برتر دنیاست افزود: ما تنها کشوری هستیم که بدون کمک و حمایت کشورهای دیگر به تکنولوژی هسته‌ای دست یافتیم و همین موضوع باعث دشمنی بیشتر دشمنان با این نظام الهی شد.

 

حجت الاسلام علی‌پور با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر با تبیین علل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نقش روحانیت و در رأس آن امام(ره)، اراده بی‌نظیر مردم و تقویت بینش اجتماعی و سیاسی مردم توسط امام(ره) از عوامل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بود که امام(ره) همه این کارها را با اتکال به قدرت الهی انجام داد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه