جمعه 1396/5/27 - 50 : 7
مشخصات امام جمعه
تقی روحانی
تقی روحانی
رودسر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/20
رئیس جمهور به وعده های خود جامه عمل بپوشاند.

رئیس جمهور به وعده‌های خود جامه عمل بپوشاند

 

حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با اشاره به برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف دوره دوازدهم ریاست جمهوری اظهار داشت: رئیس جمهور به وعده‌های خود در سخنرانی‌های مراسم تنفیذ حکم و تحلیف جامه عمل بپوشاند.

 

خطیب جمعه رودسر تصریح کرد: توجه به معیشت مردم که در سخنرانی مقام معظم رهبری نیز مشهود بود مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم در دولت دوازدهم موجی از رفع گرفتاری مردم ایجاد شود.

 

وی پیام حضور بیش از 100 هیئت خارجی در مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری را نشانه اقتدار، وحدت و همدلی ملت خواند و گفت: رئیس جمهور قدر این وحدت و همدلی را بداند و مراقبت کند در این 4 سال از فرصت به‌وجود آمده برای خدمت به مردم استفاده کند.

 

روحانی با اشاره به تلاش‌های ابرجنایتکاران دنیا به‌ویژه آمریکا و سگ هارش در منطقه یعنی اسرائیل غاصب برای منزوی جلوه دادن ایران اسلامی گفت: امروز آن کسانی‌که در دنیا منزوی هستند خود آمریکایی‌ها و فرزندان نامشروعش هستند.

 

وی با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور افزود: متاسفانه عده‌ای از نمایندگان مردم با یک کار خلاف اخلاق و عرف دیپلماتیک در خانه ملت که باید از حقوق ملت دفاع کنند با نماینده اتحادیه اروپا عکس سلفی می‌گیرند.

 

خطیب جمعه رودسر به سالروز پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه اشاره کرد و افزود: آمریکا و آقای ترامپ بدانند این حزب الله با حزب الله سال ۸۵ تفاوت دارد اگر غلطی از شما سر بزند آمریکا و اسرائیل با خاک یکسان خواهند شد.

 

حجت الاسلام روحانی در خاتمه خطبه های نمازجمعه امروز فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان را گرامیداشت  و خطاب به مسئولین گفت: نباید آزادگان میهن عزیز ما در پیچ و خم های مسائل اداری باز بمانند ، مسئولین باید بدانند این مسند ها و این سمت ها را مدیون آزادگان و جانبازان گرانقدر کشورمان هستند.

اخبار
امروز ستاد نماز جمعه یک نهاد صد در صد تشکیلاتی اما صمیمانه و عاشقانه است مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان گفت: امروز ستاد نماز جمعه یک نهاد صد در صد تشکیلاتی اما صمیمانه و عاشقانه است. حجت الاسلام و المسلمین اسلامی نژاد عصر امروز در نشست با اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان رودسردردفترامام جمعه اظهار کرد: امروز ستاد نماز جمعه یک نهاد صد در صد تشکیلاتی اما صمیمانه ، عاشقانه و از روی علاقه است و این موضوع در سراسر کشور نهادینه شده است. وی افزود: نهاد نماز جمعه متشکل از مردم است که اساس کار در همه جا هستند و در این مسیر امامان جمعه و اعضای ستادهای نماز جمعه می توانند نقش اساسی داشته باشند. حجت الاسلام و المسلمین اسلامی نژاد حضور جوانان در برگزاری نماز جمعه و ستادهای نماز جمعه بسیار مهم و اساسی خواند و گفت: بی تردید حضور جوانان موجب نشاط و شادابی در برگزاری این فریضه عبادی سیاسی خواهد شد. حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امام جمعه شهرستان رودسر نیز در این نشست به فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد نماز جمعه رودسر اشاره کرد و گفت: اقدامات جدیدی با ابتکار جوانان در برنامه های نماز جمعه رودسر انجام شده است. در این نشست همچنین تعدادی از اعضای ستاد نماز جمعه رودسر به بیان نظرات و دیدگاه های خود در زمینه برگزاری هر چه باشکوهتر نماز جمعه پرداختند.
ارتباط با امام جمعه