دوشنبه 1396/8/1 - 32 : 0
مشخصات امام جمعه
محمدرضا شکسته دل
محمدرضا شکسته دل
سياهكل
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/28
شهردار خوبی برای سیاهکل انتخاب شد/ هیچ تریبونی حق ندارد شورا و شهردار را تضعیف کند

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل با گرامیداشت روز صادرات، اظهار کرد: نباید فقط به نفت دل ببندیم، بلکه می‌بایست به اقتصاد مقاومتی بیشتر تکیه کنیم.

تولیدکنندگان مجاهد هستند، گفت: هجمه دشمن علاوه بر موضوع فرهنگی، به اقتصاد ما نیز واردشده است، باید به این افراد کمک کرد تا بتوانند محصولات خود را تولید کنند.

در شهرستان مشکل‌داریم، تأکید کرد: بعضی‌ها نمی‌گذارند سرمایه‌گذاری شود و سرمایه گذران را از این شهرستان فراری می‌دهند، من از این بابت خون است.

 با اشاره به انتخاب ایمان محمد پور نیک‌بین به‌عنوان شهردار سیاهکل، تصریح کرد: به اعضای شورای اسلامی شهر سیاهکل و رئیس شورا که پس از ۵۳ روز سرانجام شهردار انتخاب کردند تبریک می‌گویم، انتخاب خوبی انجام شد و با پنج رأی یک شهردار تحصیل‌کرده و باسابقه را انتخاب کرده‌اند.

هم‌اکنون وقت همدلی است و همه باید به شورای شهر کمک کنیم، افزود: مردم خوشحال هستند، هیچ تریبونی حق ندارد شورا و شهردار را تضعیف کند، من الان تذکر می‌دهم، اگر برخورد کنم از همین تریبون اعلام می‌کنم.
امام‌جمعه سیاهکل خطاب به شهردار جدید سیاهکل گفت: برای حاشیه‌ها وقت نگذارید و فقط تمرکز را به شهر معطوف کنید، وسط شهر گلوگاه دارد و آدم را به یاد روستا می‌اندازد، همت کنید و جرات به خرج بدهید، از تمام ظرفیت‌های شهر ازجمله امام‌جمعه، فرماندار تا فرمانده سپاه و… استفاده کنید تا سیاهکل به جایگاهش برسد.

اتحاد بهترین چیز است، خاطرنشان کرد: انتخاب بسیار خوبی بوده و نباید ضعف به وجود بیاید، شهردار هر کاری انجام دهد عده‌ای ناراحت می‌شوند، باید آینده‌نگر بود، شهردار محترم درایت و آینده‌نگری داشته باشد و کارهای زیباسازی شهر را عاجل و در اسرع وقت انجام بدهد.

با اشاره به سالروز ملل متحد، ابراز کرد: دل‌ها خون است از این‌ها، جنایت‌های زیادی در جهان انجام می‌شود و علیه مظلومان توطئه می‌کنند و ملل متحد هم چیزی نمی‌گویند.

با اشاره به سخنان اخیر ترامپ، بابیان اینکه این آدم دیوانه به ما نعمت اتحاد ملت داد، گفت: ترامپ با این یاوه‌گویی‌های خود موجب انسجام در بین مردم و مسئولین ما شده است.

آن‌ها سپاه را زیر سؤال بردند و باید بدانند تمام ملت ما سپاهی‌اند، افزود: در آمریکا در ظاهر همه باهم متحد هستند و هدف همه آن‌ها نابودی نظام اسلامی است.

در صبح و شب باید دو رمز یا اباعبدالله (ع) و یا صاحب‌الزمان (عج) یادمان باشد و رمز محوری نیز یا زهرا (س) است، تصریح کرد: تمامی مردم به‌ویژه مسئولین باید این ذکرها به یادشان باشد.

با اشاره به‌سختی هایی که به اهل‌بیت (ع) در واقعه کربلا و پس‌ازآن گذشت، گفت: امروز روز ورود کاروان اهل‌بیت سیدالشهدا به شام بلا است که به اهل‌بیت بسیار سخت گذشت.

با تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حاج مصطفی خمینی، تصریح کرد: امام خمینی (ره) پس از شهادت فرزندشان فرمودند شهادت الطاف خداوند است.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت زید ابن علی گفت: این مرد از مجاهدان و خون خواهان سیدالشهدا بود که این حرکت امروز نیز ادامه دارد.

با اشاره به‌روز برنامه‌ریزی و آمار، بیان کرد: علم امروز ریاضی است و مشکلات معادلاتی باید از علم روز ریاضی حل شود.

 

                                                               من الله التوفیق

اخبار
ارتباط با امام جمعه