يکشنبه 1396/4/4 - 19 : 13
مشخصات امام جمعه
محمد صالح منصوری
محمد صالح منصوری
بندر تركمن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/2
اتحاد و وحدت مسلمین عامل زوال مستکبران است/ موفقیت و اقتدار ایران حاصل اطاعت از ولی فقیه است

امام جمعه بندرترکمن گفت:بی شک با اتحاد و وحدت مسلمین زمینه روال و نابودی مستکبران فراهم می شود.


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه حجت الاسلام محمدصالح منصوری در آخرین خطبه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: روز بیداری در ماه مبارک رمضان قدس است.
وی افزود:حضور در راهپیمایی قدس بر مسلمانان واجب است لذا جهان اسلام باید با قیام خود در مقابل ظلم همواره ریشه استکبارگران را قطع کند.
حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه تفکر استکبارستیزی امام در جهان رشد کرد ادامه داد: قبلا شعار مرگ برآمریکا فقط در ایران شنیده می شد اما اکنون در سراسر جهان نوای مرگ بر آمریکا و اسراییل طنین انداز می شود و این نشان از رشد تفکر امام خمینی (ره)است.
امام جمعه بندرترکمن با بررسی کشورهای مختلف طی صدسال اخیر وجنایاتی که علیه بشریت رخ داده اذعان داشت:این جنایات از سوی مستکبران بوده که با جنگ و غارت انسانهای بیگناه را نابود کردند و به نحوی با سرمایه و دست مسلمانان ، دیگر مسلمانان جهان را قربانی اهداف شوم خود نمودند.
وی اضافه کرد: بی شک با اتحاد و وحدت مسلمین زمینه روال و نابودی مستکبران فراهم می شود.
حجت الاسلام منصوری با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم بیان کرد: دولتمردان آمریکا از ابتدا در خیال تغییر نظام ایران بودند در صورتی که نمی دانستند ملت ما به آنان سیلی محکمی خواهد زد .
خطیب جمعه بندرترکمن با تقدیر از عملکرد سپاه پاسداران در انهدام و متلاشی کردن پایگاه داعش در دیرا لزور سوریه اعلام کرد: اقتدار هوافضای سپاه در حمله موشکی به پایگاه داعش در سوریه که محل تجمع تروریستها بود حاکی از قدرت نظامی ایران داشت که سیلی محکمی را به گروههای تکفیری زد.
وی با اشاره به انعکاس این خبر در جهان خاطر نشان کرد:انعکاس زیبای این خبر در جهان موجب وحشت رسانه های غربی شد لذا موفقیت واقتدار ایران حاصل اطاعت از ولی فقیه است.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه