پنج شنبه 1396/6/2 - 33 : 5
مشخصات امام جمعه
محمد صالح منصوری
محمد صالح منصوری
بندر تركمن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/20
امام جمعه بندرترکمن: نمایندگان مجلس با حرکت سخیفانه خود موجب تحقیر ملت و مجلس شدند

امام جمعه بندرترکمن گفت: نمایندگان مجلس عصاره فضایل یک ملت هستند و جایگاه والایی در نظام اسلامی دارند لذا انجام این حرکات سخیف موجب تحقیر مردم و مجلس شد،چرا نمایندگان عزت ملت را زیر سوال بردند؟

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه، حجت الاسلام محمد صالح منصوری در خطبه های سیاسی عبادی جمعه با اشاره به شرکت 105کشور جهان و 9 سازمان بین المللی در مراسم تحلیف رییس جمهور ایران اظهار داشت:این حضور نشانگر اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی است .

وی افزود:علی رغم اسلام هراسی دشمنان نظام اسلامی از انقلاب همواره مشتاقان زیادی از کشورهای جهان روانه این مراسم پر اهمیت شدند.
حجت الاسلام منصوری با تاسف از حرکت سخیف و حقیرانه جمعی از نمایندگان مجلس در گرفتن عکس سلفی با مسول اتحادیه اروپا تصریح کرد:نمایندگان ملت با این اقدام سخیف خود موجب تحقیر ملت و مجلس شدند.
امام جمعه بندرترکمن ادامه داد:نمایندگان حرمت مجلس و مردم را نگه نداشته و با این حرکت زشت خود حاشیه های زیادی را در جهان منعکس کردند که جای تاسف و شرم است.
وی با اشاره به جایگاه نمایندگان ملت از نگاه امام خمینی (ره)اضافه کرد:نمایندگان مجلس عصاره فضایل یک ملت هستند و جایگاه والایی در نظام اسلامی دارند لذا انجام این حرکات سخیف موجب تحقیر مردم و مجلس شد،چرا نمایندگان عزت ملت را زیر سوال بردند؟!
حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه نمایندگان مجلس به جای سوال کردن از خانم موگرینی در مورد نقض آشکار برجام از سوی آمریکا با وی عکس سلفی گرفتند خاطر نشان کرد: با این اقدام نمایندگان مجلس عزت ملت ایران خدشه دار شد.
امام جمعه بندرترکمن با اشاره به روز زیارتی مخصوص امام رضا(ع) اذعان داشت:زیارت امام زمان ثواب فراوانی دارد به نحوی که ثواب زیارت امام رضا از زیارت امام حسین(ع) بیشتر است.
وی با اشاره به دستگیری و خنثی نمودن عملیات 27داعشی که قصد انجام عملیات تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند عنوان کرد:دشمن آرام و قرار ندارد و به هر بهانه ای قصد حمله به ایران را دارد .
خطیب توانمند بندرترکمن با اشاره به شبهه ایجاد شده در فضای مجازی مبنی بر چرایی تقلید از مراجع تقلید اعلام کرد:انسان در مسایل دین نیاز به تقلید از مرجع تقلید خود دارد لذا در مسایل دینی باید به متخصصین مراجعه نمود.
حجت الاسلام منصوری همچنین از مردم خواست دراستفاده درست و بهینه از انرژی کوشا بوده و با رعایت و صرفه جویی موجبات کمبود انرژی نشوند.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه