جمعه 1396/2/8 - 36 : 18
مشخصات امام جمعه
محمد صالح منصوری
محمد صالح منصوری
بندر تركمن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/13
امام جمعه بندرترکمن: کلید دکتر روحانی زندگی مردم را باز کرده یا قفل؟/در جامعه ای که یک مسلمان پول نان ندارد می توان عدالت را یافت؟!

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه ، حجت الاسلام محمد صالح منصوری در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام خمینی با تشکیل این نهاد در ابتدای انقلاب نشان داد که دولت اسلامی به فکر رفع محرومیت و دستگیری از محرومان جامعه است.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور در همایش مجری برگزاری انتخابات افزود: دکتر روحانی عنوان کرد استفاده از هرگونه امکانات دولتی برای تبلیغات ممنوع  و حرام است حال باید دید که آیا خود به این سخنان عمل می کند یا نه.

منصوری با اشاره به سخنان روحانی که اعلام کرد دولت به قولهایی که داده عمل کرده و شرمنده نیست ، ادامه داد: واقعا تعجب آوراست! به کدامین قول عمل شد آیا در سال 92 قبل از انتخابات که دکتر روحانی بیان کرد آنچنان رونق اقتصادی ایجاد می شود که مردم نیازی به یارانه ندارند ، آیا وعده هایش محقق شده است؟!

امام جمعه بندرترکمن بیان کرد: دکتر روحانی در 100 روزه اول رییس جمهوری قول داده بود که مشکلات را با کلید خود حل کند آیا کلیدش زنگ زده یا عمل نمی کند! آیا کلیدش زندگی مردم را قفل کرده یا باز؟خودتان قضاوت کنید.

وی افزود: رییس جمهور کشورمان مبارزه با فساد را اولویت اول خویش قرار داد و گفت در مورد فساد های اقتصادی ، نه پسرخاله نه پسرعمه نمی شناسم حال چرا فساد اقتصادی برادرش حسین فریدون را حل نمی کند ، در بحث فیش های نجومی با توجه به بیانات موکد رهبری چه اقداماتی انجام شد؟!

امام جمعه محبوب بندرترکمن خاطر نشان کرد: بزرگترین اختلاس در تاریخ جمهوری انقلاب اسلامی مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان بود که در این دولت رخ داد ، اما رییس جمهور در دفاع از این گرگها اعلام می کند اینها وام است و اختلاس نیست! و حتی برخی از وام گیرندگان به نام کارتن خوابها درآمده که در این مورد حتی به کارتن خوابها رحم نشده است.

وی تاکید کرد: در حالی رییس جمهور صحبت از وجود آرامش و ثبات خاص در بازار صحبت می کند که مردم قدرت خریدشان تقلیل یافته است ، مگر رهبری نفرمود اگر جوانی دست خالی پیش خانواده خود برود ما شرمنده ایم ، حال چرا دکتر روحانی اعلام می کند به قولهایش عمل کرده و  شرمنده نیست!

حجت الاسلام منصوری ابراز داشت: من به عنوان یک طلبه پیش شما شرمنده ام ، وقتی مشکلات مردمی را می بینم که به دفتر مراجعه کرده وتقاضای خرید پول نان را دارند! این دولت به تمام وعده های خود عمل کرده؟!

خطیب توانمند بندرترکمن اذعان داشت: متاسفانه نمایندگان در اقدامی جدید طرحی را امضا کردند که دریافتی حقوق مدیران را تا 24 میلیون تومان می داند واشکالی در آن نیست و از 54 نماینده ای که این طرح را امضا کردند 7 نماینده از استان گلستان هستند! این واقعا جای تاسف است که کارگری که در ماه حتی یک میلیون تومان پول نمی گیرد فرقی ندارد با کسی که در ماه 24 میلیون تومان حقوق بگیر! آیا این دولت اسلامی است؟!

منصوری یادآور شد: در جامعه ای که یک مسلمان پول نان ندارد و مسولین دیگر ماهی 25میلیون تومان می گیرند می توان عدالت را یافت؟! واقعا نمی دانم چه باید گفت! 

اخبار
ارتباط با امام جمعه