چهارشنبه 1396/7/26 - 53 : 10
مشخصات امام جمعه
سید موسی حسینی مجد
سید موسی حسینی مجد
اسد آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
سپاه خار چشم دشمن بوده و هست

                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

خطبه های نماز جمعه اسداباد تاریخ1396/7/21

خطیب : حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد

حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد ابتدا با سخنی ازامام علی (ع) که می فرمایند:تقوا بهترین گنج است بهترین پناهگاهست نجات هر گریزنده ای باتقواست ودر ادامه به بحث هایی از قرآن کریم پرداختندکه موضوع این هفته مال حرام است درابتدا به بیان سخنانی از فیض کاشانی پرداختندکه می فرمایند ازبزرگترین عوامل نابودکننده ی انسان شهوت شکم است که مثال بارز آن حضرت آدم وهوا بودند که بخاطر شکم پرستی از بهشت به دنیا منتقل کرد.بالاخره شکم پرستی مقدمه اوردن مال حرام وجمع اوری ان است وباید کنترل کرد این موضوع را که اسیب نبیند، باید از تبلیغات ماهواره ای دوری کرد که در اعتقاد دینی مان تاثیر نگزارد وهمچنین با تأکید بر داشتن تقوای الهی، اظهار کرد: حضور مردم در پای منبرها در مساجد یک توشه برای دنیا و آخرت است

 

وی با اشاره به مناسبت روز جهانی پست، گفت: این ارگان در دوران دفاع مقدس با ارسال نامه‌های رزمندگان به خانواده‌هایشان خدمت بزرگی را داشته که باید قدر آن را دانست.

 

امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به مناسبت روز تربیت‌بدنی و ورزش، گفت: در شهرستان اسدآباد استعدادهای خوبی در رشته‌های ورزشی پهلوانی و زورخانه‌ای، بسکتبال، فوتبال و کشتی وجود دارد که درعین‌حال برای پیشرفت آن‌ها نارسایی‌ها و کاستی‌ها در این زمینه‌ها وجود دارد.

 

وی از مسئولان شهرستان، فرماندار و نماینده محترم مردم شریف اسدآباد درمجلس شورای اسلامی خواست با حمایت از جامعه ورزشی کاری کنند که این استعدادها در میدان عمل خود را نشان دهند

 

حسینی‌مجد با اشاره به حمایت مسئولان دولتی، قضایی و مجلس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه به‌عنوان فرزند این انقلاب قدرتی جهانی است و البته عشق به سپاه و پاسداران این نهاد ولایی و انقلابی با گوشت و پوست مردم آمیخته است.

 

وی گفت: دشمن بداند که ملت ایران با عمق جان  نیروی قدرتمند سپاه را دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند و اگر قرار است که سپاه را از انقلاب جدا کنند، یعنی انقلاب، حیثیت و روحیه جهادی و شهادت را از ملت گرفته‌اند.

 

امام‌جمعه اسدآباد ادامه داد: مردم با اوصاف گران‌قدری سپاه را می‌شناسند و از همه مسئولان و شخص رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه پشتیبانی‌ها خوبی از سپاه داشتند و البته حرف دل مردم را زدند، قدردانی می‌کنیم.

 

وی یادآور شد: ترامپ پلید و دیوانه و البته کشورهای که از امریکا حمایت می‌کنند، بدانند که دولت با همچنان که با بسیج، نیروهای ارتش، انتظامی و هوایی برادر است، با نیروی سپاه برادر است و البته جایگاه سپاه ویژه است.

 

حسینی‌مجد با اشاره به اینکه با اتحاد بین مسئولان ما جایگاه ویژه سپاه حفظ خواهد  شد، افزود: نیروی سپاه کارنامه درخشانی هم در دوران دفاع مقدس، هم در سازندگی داشته و البته امروز هم در مبارزه با تروریست‌ها و داعشی‌ها داشتند.

 

وی  با اشاره به عدم پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان و چغندرکاران و گندم کاران، از دولت خواست که در این زمینه بهتر عمل کنند.

 

امام جمعه اسدآباد در پایان سخنانش با انتقاد از عدم حضور مسئولان و برخی از اقشار مختلف جامعه در نماز جمعه، گفت: آموزش و پرورش، روحانیت، طلاب، سپاه، بسیج، دانشگاه‌ها و مسئولان باید نماز جمعه را قدرشناس باشند حجت الاسلام حسینی مجددر پایان خطبه ها عرض توسلی به ساحت مقدس اباعبدالله داشتند ونمازگزاران را فیض دادند با مرثیه خوانی وذکرمصیبت وبرای نمازگزاران آرزوی توفیق روزافزون نمودند..

اخبار
ارتباط با امام جمعه