چهارشنبه 1396/6/1 - 55 : 2
مشخصات امام جمعه
سید موسی حسینی مجد
سید موسی حسینی مجد
اسد آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
قدرت بازدارندگی ایران قابل مذاکره نیست

بسم الله الرحمن الرحیم

خطبه های نماز جمعه اسداباد تاریخ96/5/27

خطیب : حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد

حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه ی اول  نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد در ابتدانمازگزاران را به تقوای الهی وپرهیزاز گناهان توصیه کردند، به درس‌هایی از قرآن در زمینه سبک زندگی اسلامی پرداخت.

 وی با اشاره به روایاتی از ائمه اطهار(ع) به انواع آزار رسانی پرداخت و گفت: ترساندن افراد و نگاه با اخم، شوخی و سخن آزاردهنده از انواع  آزارها است که موجب گناه می‌شود. 

امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به مناسبت‌های این هفته و 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، تصریح کرد: باید آزادگان همچنان گذشته روحیه ولایتمداری را در خود تقویت کنند.

حسینی مجد با اشاره به جنایات آمریکا در کودتای 28 مرداد سال 39، گفت: آمریکا در 60 سال گذشته تاکنون به ایران صدماتی را وارد کرده که همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به نامگذاری 30 مرداد به‌عنوان روز جهانی مساجد، گفت: مسجد به‌عنوان یکی از مقدس‌ترین مکان‌های مذهبی و محلی امن برای امور سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است که قداستی دارد و باید به آن توجه شود.

 وی با اشاره به اینکه اعزام افراد رزمنده به جبهه‌ها از مساجد صورت می‌گرفته است، افزود: باید امروز هم با تشویق افراد به‌خصوص جوانان برنامه‌های فرهنگی را در این محل برگزار کنیم. 

امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به اینکه اولین روز شهریورماه مصادف با ذی‌الحجه و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)، گفت: جوانان ما باید با الگو گیری از این دو معصوم و معصومه برای تشکیل خانواده از تجمل‌گرایی دوری کنند.

وی با اشاره به آستانه فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولتمرد از فعالیت‌های مجاهدانه استاندار، فرماندار و روسای ادارات اسدآباد قدردانی کرد.  

 وی با اشاره به انتخاب آیت‌الله شاهرودی به‌عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و آغاز به کار دولت دوازدهم، گفت: با این چینش‌ها در مجمع تشخیص و دولت راه برای همدلی و تعامل باز است و این مهم باید با محوریت ولایت و دلسوزی برای مردم و روحیه استکبارستیزی ادامه یابد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه