دوشنبه 1396/8/1 - 27 : 20
مشخصات امام جمعه
مهدی دری
مهدی دری
جزيره هرمز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/17
مسئولان کشور جوانان مومن و انقلابی را جدی بگیرند

مسئولان کشور جوانان مومن و انقلابی را جدی بگیرند

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام مجعه جزیره هرمز – ظهر امروز حجت الاسلام مهدی دری در خطبه نماز جمعه این هفته با اشاره به اتفاق هفته گذشته واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه استان هرمزگان افزود : واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه استان هرمزگان اتفافی که در روز سعید قربان افتاد همه ما را داغ دیده کرد و به خانواده های گرامی این عزیزان از دست رفته تسلیت عرض می نمایم

وی تصریح کرد : تعهد نسبت بکار و حساسیت داشتن و مسئولیت پذیری باعث میشود که اتفاقات رخ ندهد .

وی افزود: تقدیر تشکر میکنیم از تمامی مسئولانی که همراهی کردند و به جزیره هرمز تشریف آوردند و باعث تسلای آرامش خانواده این عزیز از دست رفته شدند. حجت السلام دری درادامه از استاندارد و مدیر کل آموزش پرورش و وزیر اطلاعات که نماینده ایشان برای عرض تسلیت از جانب ریاست محترم جمهور و وزیر اطلاعات ابلاغ داشتند و همچنین عزیزانی که از وزارت آموزش پرورش تشریف آورده بودند.

وی ادامه داد : با خاطیان این اتفاق باید برخورد جدی شود و پیگیر قضایی شود و باید حساسیت بیشتری به این کارها داشته باشیم .

 

حجت الاسلام دری با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار افزود : کشتار مسلمانان میانمار در سکوت مدعیان حقوق بشر برخورده است که ملیون ها مسلمان و آوارگی هزاران نفر آنها شده است .

جنایات بوداییان علیه مسلمانان میانمار با حمایت رژیم کودک کش صهونیستی و آمریکا صورت گرفته است .

وی ادامه داد: مسلمانان را زنده زنده میسوزانند و خاک بر سر این مدعیان حقوق بشر و خاک بر سر مسلمانانی که با سکوتشان اجازه می دهند یک مشت بت پرست این گونه علیه مسلمانان رفتار کنند.

حجت الاسلام دری در بخش پایانی سخنان خود اشاره به : پیروزی های اخیر علیه داعش و اهمیت شکست محاصره دیرالزور داشت

و افزود : دیرالزور مهم ترین مقر داعش در منطقه است که با شکست حصر عملآ سوریه به سمت پاکسازی از داعش در آینده نزدیک در حال حرکت است  

اخبار
ارتباط با امام جمعه