يکشنبه 1396/11/1 - 38 : 16
مشخصات امام جمعه
مهدی دری
مهدی دری
جزيره هرمز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/3
حجت الاسلام دری: با وحدت مسلمین استکبار جهانی هیچ غلطی نمیتواند کند

حجت الاسلام دری:  با وحدت مسلمین استکبار جهانی هیچ غلطی نمیتواند کند 

حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه محترم جزیره هرمز ظهر امروز با اشاره به دیدار چهره به چهره مقام معظم رهبری امام خامنه ای با آسیب دیدگان زلزله غرب کشور افزود: این دیدار بهترین مرحمی بر زخم زلزله زدگان غرب کشور بود.

 

حجت الاسلام دری افزود  : مقام معظم رهبری از پیشگامان کمک به آسیب دیدگان است چنانچه قبل  از انقلاب هم در حادثه سیل دلیران و زلزله ای

که در شهر فردوس در سال 47 اتفاق افتاد ؛ مقام معظم رهبری نقش فعالی در جمع آوری و مدیریت کمک های مردمی داشتند .

وی بااشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود : مسئولان تلاشهای خود را مضاعف کنند همانطور که در بیانات امام خامنه ای بود که  : به این حد قانع نیستم.

حجت الاسلام دری ضمن تاکید به آغاز هفته بسیج اظهار کرد : این توان و نیروی عظیم مردمی بسیج است که نیروی های ابرقدرت ها را به زانو درآورده و باعث پیروزی اسلام در برابر نقشه های دشمن شده است .

وی تصریح کرد : اینکه بعد 38 سال جوانانی که نه امام راحل را زیارت کرده اند و نه انقلاب و دفاع مقدس را دیده اند ، این چنین با شور و اخلاص به  صحنه می آیند ؛ این از معجزات انقلاب است .

 

وی ادامه داد : گاه شنیده میشود که جوانانی مثل جوانان دوران انقلاب و جنگ وجود ندارد ولی در همین جنگ با داعش همه شاهد بودند چه جوانان نامی و شجاع و دلیری در این صحنه حاضر بودند که داعش که دست پرورده آمریکا واسرائیل بود را نابود کردند .

وی افزود : این پیروزی بزرگ مقامت را در برابر داعش و استکبار را تبریک و تهنیت عرض مینماییم  و این برای همه درس بزرگی بود که : با وحدت مسلمین استکبار جهانی هیچ غلطی نمیتواند کند.

 

وی گفت : جا دارد تشکر کنیم از سرلشکر بزرگ اسلام قاسم سلیمانی و تمامی مدافعین حرم که در این صحنه حاضر بودند و پرچم داعش را پایین آوردند  .

 

حجت الاسلام دری با اشاره به مشکلات جزیره هرمز اظهار کرد: در بحث خانه های مسکن مهر از مسئولین خواهشمندیم هر چه سریعتر به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

 

ودر آخر دری افزود : آغاز هفته بسیج را تبریک و تهنیت عرض می نماییم و همچنین بمناسبت هفته بسیج ظهر امروز مردم ولایتمدار جزیره هرمز میزبان خانواده شهید محسن حججی و شهید سالاری هستند .

 

در نماز جمعه این هفته حجت الاسلام دری از مسئولین اوقاف استان هرمزگان تقدیر و تشکر بعمل نمود . مهمانان این هفته نماز جمعه جزیره هرمز ؛

  حجت الاسلام و المسلمین محمد طاها گرایلی مدیرکل اوقاف استان هرمزگان و حجت الاسلام و المسلمین آزادی ریاست محترم اوقاف شهرستان بندرعباس و حجت الاسلام و المسلمین روح الله صفری ریاست محترم شهرستان قشم بودند .  
اخبار
ارتباط با امام جمعه