دوشنبه 1396/8/1 - 27 : 20
مشخصات امام جمعه
یونس قائدی
یونس قائدی
بستك
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/28
آزادی کرکوک پایانی بر توهمات رژیم صهیونیستی است/آمریکا کارگزار صهیونیسم بین الملل است

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی و دوری از گناه گفت: اگر قبل از انجام کار مشورت بگیریم میزان اشتباه آن کار کمتر می شود.

وی افزود: تفکر در نعمت هایی که خدا به ما داده است باعث ایجاد حب و پیوند بیشتر ما با خداوند می شود.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به سخنان سخیف و هتاکانه رییس جمهور آمریکا گفت: آمریکایی ها و ترامپ به نوعی نوکری رژیم صهیونیستی را می کنند، آمریکا کارگزار صهیونیسم بین الملل است، اما مردم اطمینان داشته باشند که این بار هم آمریکا از ملت ایران شکست خواهد خورد.

وی تصریح کرد: سخنان ترامپ در مورد برجام بیانگر غیرقابل اعتماد بودن آمریکاست و در واقع ترامپ چهره‌ی آشکار شیطان بزرگ است. ترامپ نقطه سیاه دیگری در کارنامه آمریکا ثبت کرد، برجام تبدیل به ابزاری برای باج خواهی ترامپ شده که مسئولین و مردم باید مدنظر داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه ابراز داشت: آزادی کرکوک پایانی بر توهمات رژیم صهیونیستی است چرا که قرار بود اسراییلی جدید در منطقه بوجود بیاید.

خطیب جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود با گلایه از وضعیت آب در بستک خطاب به مسئولین گفت: بسیاری از خانواده ها با مشکل کم آبی مواجهند، چرا مردم را مجبور می کنید که پمپ آب بخرند؟ وضعیت و شرایط را سر و سامان بدهید، مردم ناراحت و ناراضی اند.

وی همچنین ضمن انتقاد از اداره برق اظهار داشت: از آنجا که بستک جزء مناطق گرمسیر است با ورود به ماه های مهر و آبان همچنان کولر در خانه ها روشن است، در این ماه هم تعرفه تابستانی برای مردم حساب کنید، به این فکر هستید که سیاست های خودتان را اعمال کنید، مسئولین شهرستان و استان فکری بحال این مردم بکنند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه