پنج شنبه 1396/1/3 - 52 : 20
مشخصات امام جمعه
علیرضا صفائی
علیرضا صفائی
بندر سيريك
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
انتخابات یکی از نمونه های عظمت ملت ایران است
حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرستان سیریک با بیان اینکه فعالیت های انتخاباتی رسما در کشور و شهرستان شروع شده اظهار کرد: حضور در انتخابات یکى از مستحکم‌ترین وسیله‌هایى است که ملت ایران مى‌تواند آن را مثل یک زره‌ى پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله‌ى دشمنان و مستکبران و دخالت‌کنندگان داشته باشد.

وی با تبریک هفته بزگداشت زن و روز مادر و میلاد حضرت فاطمه زهراء (س) افزود: زن مسلمان در خانواده می‌تواند در چهار موقعیت و جایگاه مختلف ایفای نقش کند و تأثیرگذار باشد  نقش‌های دختری، خواهری، همسری و مادری و ضروری‌ترین امر برای زنان جهت تأثیر‌گذاری بر خانواده، به‌عنوان مهم‌ترین عنصر فرهنگ‌ساز، آشنایی با اهمیت این نقش‌ها و کارکردهای هر یک از آنها در خانواده و اجتماع است.

ابراهیمی ضمن تبریک و تهنیت این ایام بهار و خجسته نو شدن  خاطرنشان کرد:  اینها همه نعمات خداوند هستند و ما باید قدر این نعمت ها را بدانیم و خدای خود را شاکر و سپاسگذار باشیم که شاید در این لحظه باشیم و در لحظات دیگری در این دنیا نباشیم.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ابراز کرد: در این ایام مبارک که همراه  با بهار طبیعت و بهار دل ها ست امیدواریم همه ما انسان های دست همه نیاز مندان و محتاجان در جامعه بگیریم تا شادی هایمان به بهترین نحو ممکن اسلامی و ایرانی عجین و همراه باشد.

این مسئول بیان کرد: خدمت فقط نباید متوجه مسئولان باشد بلکه خود ما مردم بهترین و بزرگترین خدمتگزاران در روی زمین هستیم خدمت یعنی اینکه هر کسی در حد و توانش بتواند به اندازه خودش برای جامعه خود مفید و فعالیت مثبت و اثر گذاری انجام دهد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه