سه شنبه 1395/12/10 - 18 : 11
مشخصات امام جمعه
هادی میرزائی
هادی میرزائی
پارسيان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/6
اجلاس امنیتی مونیخ ائتلافی علیه ایران و محور مقاومت است.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد:رضای فاطمه (س)تنها از طریق مسیر حق به دست می آید و غضب او در انحراف از حق و عدول از اوامر الهی حاصل می گردد.

 

امام جمعه شهرستان با اشاره به ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت:در اهمیت این کنفرانس همین بس که رهبر معظم انقلاب شخصاً در مراسم افتتاحیه این اجلاسیه حضور یافتند و شفاف تر از هر زمانی پرده از قصه پر غصه جهان اسلام برداشتند.

 

وی افزود:قریب به هفتاد سال است که بشریت شاهد بی سابقه ترین ظلم تاریخ آن هم در منظر و مرای مدعیان حقوق بشر می باشد  و در هیچ برهه ای از تاریخ هیچ یک از ملت های جهان با چنین اقدام ظالمانه ای مواجه نبوده اند که در یک توطئه فرا منطقه ای کشوری به طور کامل آشغال و از خانه خود رانده شود.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان با انتقاد از سکوت منادیان دروغین حقوق بشر تصریح کرد:٧٠ سال است که دوست نمایان دروغین به بهانه صلح و سازش ملت مظلوم فلسطین را به سان توپی از این اجلاس به آن اجلاس پاس می دهند و از آن طرف ملت مظلوم فلسطین است که در آتش فتنه و جنایات اسراییل می سوزد.

 

حجت الاسلام میرزایی ادامه داد:آن چه بیش از همه دلها را به درد می آورد همراهی برخی کشورها و دولتهای به اصطلاح عربی واسلامی منطقه است که پای سفره سازش و جیره خواری رژیم صهیونیستی و آمریکایی می نشینند و دم از رفاقت با غده سرطانی اسلام می زنند.

 

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری نسبت به کم رنگ شدن مسئله فلسطین با شروع بحران در منطقه عنوان کرد:وعده الهی محقق می گردد و به فضل خدا انتفاضه مقدس و مقاومت جانانه ملت بزرگ فلسطین به ثمر خواهد نشست و شاهدنابودی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

 

امام جمعه شهرستان تأکید کرد:قدرت مقاومت یک ملت متحد و منسجم و انقلابی به میزانی است که قوی ترین قدرتهای زورگو و پوشالی جهان را به زانو در می آورد ،بهترین گواه بر این حقیقت مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران اسلامی در طی ۳۸سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی است و به تبع آن راست قامتی ملتهای مسلمان و مظلوم لبنان ، عراق ، سوریه،یمن،بحرین که با اراده آهنین خود مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر و ائتلاف های دروغین علیه تروریسم را به چالش کشیده و اکنون درس فراموش نشدنی به سران استکبار و عوامل وابسته منطقه ای آنان دادند.

 

وی اجلاس امنیتی مونیخ را شکل گیریی یک ائتلاف علیه ایران و مقاومت دانست و افزود:دستگاه دیپلماسی ضمن رصد هوشمندانه ، پاسخی قاطعانه به همنوایی اسراییل ، عربستان و ترکیه دهد.

 

میرزایی توجه به ماه آخر سال اقتصاد مقاومتی ، باز توجهی به شعار امسال را خواستار و گفت:اقتصاد مقاومتی با نگاه به خارج و دل بستن به برجام اجرایی نمی شود.

 

امام جمعه شهرستان با اشاره به روز تربیتی و تربیت اسلامی ، علم و تخصص بدون تربیت و ترکیه را نه تنها بدون فایده بلکه مضر برای مردم دانست .

 

وی تمام گرفتاری های امروز جوامع را دوری از تربیت و تزکیه دانست و از آموزش وپرورش به عنوان مهمترین بخش برای تعلیم و تربیت دانش آموزان اهتمام بیشتری را خواستار شد.

 

امام جمعه پارسیان از مسئولین،هلال احمر و همکاری مردم ، شهرداری و نیروی انتظامی در جریان کمک رسانی به سیل زدگان تشکر و از استاندار هرمزگان برای اولویت دادن اعتبار جهت هدایت آب های سطحی از سد بردول پارسیان تقاضای کمک و مساعدت داشت.

 

میرزایی ادامه داد:مسئولان گوش شنوا داشته باشند وبه جای برگزاری این همه همایش قدری به مشکلات رسیدگی کنند و نباید زمانی که سیل آمد وزندگی مردم را با خود برد به فکر چاره بیفتند،سدبردول چند سال است که مردم را دچار ترس وحشت وخسارت می کند پس چرا چاره ای برای این معضل نمی اندیشید.

 

حجت الاسلام میرزایی مردم را برای حضور و کمک در مراسم و تدفین شهدای گمنام دعوت و به مسئولین تأکید کرد:پای هر میز مسئولیت ۷۲شهید داده شد پس باید در مسیر و اهداف شهدا حرکت و به یادمان و کمک رسانی شهدای گمنام اهتمام بورزند.

 

خطیب نمازجمعه پارسیان با انتقاد از برخی عروسی ها در سطح شهر خاطرنشان کرد:نیروی انتظامی به عروسی هایی که از ساعت ۱۲ شب به بعد ادامه پیدا می کند تذکر دهند و نگذارند عده ای با سروصدای زیاد آرامش وآسایش مردم را از بین ببرند.

ارتباط با امام جمعه