پنج شنبه 1396/1/3 - 54 : 20
مشخصات امام جمعه
هادی میرزائی
هادی میرزائی
پارسيان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
ملی شدن صنعت نفت نفوذ استعمار را دفع کرد/ حضور در صحنه انتخابات دشمنان را مایوس می کند
حجت الاسلام میرزایی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به تقوای الهی و اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) گفت:محبت به پیامبر(ص)و اهل بیت(ع)موجب ضمانت در مراحل سخت بعد از مرگ است ومحبت ظاهری بدون تبعیت اثری ندارد.
امام جمعه شهرستان با تبریک فرارسیدن سال جدید اظهار کرد:ایام تحویل سال و آغاز بهاری دیگر ، بهانه ای است تا به خود آمده و پلشتی های اخلاقی و رفتاری را از صحن جانمان بیرون رانده و جان تازه ای به روح و قلبمان ببخشیم که البته مبنای سیره و زندگی بزرگان نیز همواره همین بوده است.
وی گفت:هنر آن نیست که تحت هر شرایطی، همواره بر اخلاق زشت و مواضع غلط پای فشاری کنیم ،بلکه هنر آن است که در مسیر رشد و تعالی و کمال ، با استعانت از خدای متعال در جهت اصلاح و هدایت نفس خویش گام برداشته و هر لحظه و آنی نو شوندگی و آرامش درون را تجربه کنیم.
میرزایی با تبریک میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها تأکید داشت:ما به حضرت به عنوان الگو و مثال باید نگاه کنیم چنان که خداوند متعال در قرآن دو زن را به عنوان مثال و الگو برای مؤمنین معرفی می کند لذا حضرت زهرا(س) می تواند برای جامعه اسلامی به عنوان الگو و مثال باشد.
امام جمعه شهرستان فراهم کردن محیط پاک برای تربیت فرزندان و طهارت روح و پاکیزگی زندگی را الگویی مناسب برای خانواده دانست.
وی با تبریک روز زن و مادرتصریح کرد:انقلاب اسلامی به زن ایرانی شخصیت ، هویت و کرامت و ارزش داد وزن ایرانی ضمن افتخار به نقش کلیدی در نهاد خانواده به برکت انقلاب در حوزه های اجتماعی نیز عنصری فعال و تاثیر گذار است.
خطیب نمازجمعه پارسیان با تبریک روز ولادت حضرت امام خمینی(ره) و با اشاره به توصیفی از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد:امام خمینی(ره)به مسلمانان قوت و شوکت و به دنیای مادی ، معنویت و به جهان اسلام حرکت و به مبارزات شهامت و شهادت داد.
میرزایی با تبریک ۲۹ اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ، آن را گام مهمی در راستای دفع نفوذ استعمار انگلیس دانست و افزود:استکبار و استعمار از راههای مختلف برای سلطه به کشورهای اسلامی استفاده می کند که از جمله این سیاست ها سلطه اقتصادی و گرفتن امتیاز نفت ایران بود که البته دشمن هنوز هم از این حربه استفاده می کند.
امام جمعه شهرستان راه علاج حل مشکلات و عدم وابستگی به نفت را اقتصاد مقاومتی دانست و با اشاره به کلام مقام معظم رهبری ،هنوز اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم نمود پیدا نکرده است.
وی بهره برداری از تانک کرار مهمترین دستاورد صنایع نظامی در سال جاری دانست و گفت:این دستاورد حاصل اعتماد به درون است به حدی که صدای ناله اسراییل را درآورد.
میرزایی با توجه به شروع سفرهای نوروزی بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی به جهت تکرار نشدن خاطرات تلخ تصادفات تأکید کرد.
وی از نیروی انتظامی و دستگاه قضا در جهت برخود با کسانی که در دل مردم در خیابان رعب و وحشت ایجاد می کنند تأکید و از زحمات و پیگیری دستگاه قضا و نیروهای انتظامی و سپاه در متلاشی کردن پارتی شبانه و جلوگیری از بی عفتی در چهارشنبه سوری تشکر و قدردانی کرد.
وی با یادآوری سال ۹۵ و دعوت از مردم برای حضور پُر رنگ در انتخابات خاطرنشان کرد:همه با هم و دست به دست همدیگر با حضوری باشکوه در انتخابات علاوه بر مأیوس کردن دشمنان این انقلاب، سالی خوب و با برکت برای این نظام رقم زنیم.
ارتباط با امام جمعه