يکشنبه 1396/11/1 - 38 : 16
مشخصات امام جمعه
هادی میرزائی
هادی میرزائی
پارسيان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/29
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به مشکلات اقتصادی، اظهار کرد: مسئولان مشکلات معیشتی مردم را جدی بگیرند.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند،هدف آمریکا براندازی نظام از درون با تضعیف ابزارهای ملی و قدرت دفاعی موشکی ایران است و بنا بر گفته های سخیف آمریکایی، صهیونیستی که تغییر نظام را از درون می دانند، گفت: مسئولان مراقب فتنه های بزرگتر باشند، هر چند دشمنان انقلاب اسلامی نتوانستند و سرشان به سنگ خورد و شکست های دیگری بر شکست های خود در منطقه افزودند ولی شناخت و بصیرت نسبت به سناریوی دشمنان نافی پرداختن به علل اعتراضات بحق مردم و ضرورت پاسخ دادن به مطالبات آنان برای جلوگیری از فتنه ای بزرگتر نیست، پس مشکلات مردم را جدی بگیرید.

 

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که تاکید داشتند، مگس روی زخم می نشیند و اگر مشکلات داخلی را که هیچ کدام لاینحل نیست حل کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، عنوان کرد: دشمنان اسلام امروز در حال ناکارآمد نشان دادن نظام در حل مشکلات اقتصادی مردم هستند تا آنها را از انقلاب دل سرد کنند لذا مسئولان با حل مشکلات معیشتی مردم عملا از این مردم صبور، وفادار و زمان شناس تشکر کنند و مانع فتنه بزرگتری شوند.

 

امام جمعه پارسیان، با اشاره به دیدار میهمانان سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری، تصریح کرد: موضع نظام اسلامی در قبال فلسطین یک موضع ثابت و غیر قابل تغییر است و با توجه به اینکه منشا تمام مشکلات منطقه اسرائیل است لذا مساله قدس شریف مساله اول دنیای اسلام است و نباید فراموش شود.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان، با یادآوری روز غزه در ۲۹ دی ماه گفت: فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم بی دفاع فلسطین باید در این روز به گوش جهانیان برسد ، لذا روز غزه مانند روز قدس روز فریاد بر سر ظالم است.

 

میرزایی، با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی حادثه نفت کش سانچی گفت: جان باختن در حال خدمت به کشور از افتخارات آنان شد.

 

وی با تبریک ۵ جمادی الاول روز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: علت نام گذاری این روز به روز پرستار به این جهت است که حضرت زینب(س)پرستاری امام زمانش حضرت زین العابدین(ع) و دیگر بیماران و مصیبت زدگان را بر عهده داشت ضمن این که رسالت مهم نگهداری و تبلیغ از نهضت عاشورا را به خوبی انجام داد و با تحمل همه سختی ها دین خود را به مکتب و رهبرش ادا کرد.

 

امام جمعه پارسیان با تبریک هفته شورای آموزش و پرورش گفت: نباید از نقش مهم و کلیدی شورا غافل باشیم، هر چه قدر کمک شورای آموزش وپرورش بیشتر و در جهت منافع نظام آموزشی و تربیتی باشد قطعا متولیان آن بهتر می توانند وظایف محوله در حوزه آموزش و تربیت را انجام و نهایتا خروجی نیروهای کارآمد برای نظام اسلامی باشد.

ارتباط با امام جمعه