شنبه 1396/9/25 - 59 : 4
مشخصات امام جمعه
حسین حاجیلری
حسین حاجیلری
آبدانان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/10
مشکل امروز مردم حقوق شهروندی نیست
امام جمعه آبدانان گفت:مشکل امروز مردم مشکل حقوق شهروندی نیست مشکل معیشتی و اقتصادی است .
حجت السلام "حسین حاجیلری"امام جمعه آبدانان ضمن تشکر و قدر دانی از حضور باشکوه مردم در گرامیداشت حماسه یوم الله 9 دی اظهار داشت:9 دی اعتماد به خدا و اعتماد به ملت را به دنیا مخابره کرد.

وی با بیان اینکه ملتی که به خدا اعتماد کند پیروز است،افزود: اعتماد و تقویت مردم با حل مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان باید جواب داده شود.
خطیب جمعه آبدانان بیان داشت: مشکل امروز مردم مشکل حقوق شهروندی نیست مشکل معیشتی و اقتصادی است .

حاجیلری با اشاره به اینکه مشکل امروز مردم رفع گره های اقتصاد مقاومتی است ،تاکید داشت:یکی از مهمترین مبانی حقوق شهروندی رسیدگی به حقوق محرومین و فقرا است وآن هم در مقام مطالبگری،نه مسئولین در مقام مطالبگری باشند مردم مطالبگر هستند.
وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از مطالبات مردم بحث اختلاس ها، حقوق های نجومی و فسادها اقتصادی است،افزود: مردم این مطالبات را فراموش نمی کنندود حافظه آنها است دولت و قوه قضائیه رسیدگی کنند و مجلس باید در این مورد باید حرکت انقلابی انجام دهد.
خطیب جمعه آبدانان تصریح کرد:پرونده فتنه 88هنوز باز است انتظار داریم با پاسخ قاطع حقوقی و رسیدگی قوه قضائیه طلبکارهای فتنه 88 و فتنه گران به سزای عمل خود برسند.

وی در پایان گفت: متأسفانه در ایام نزدیک به ۹ دی امسال نیز ۳۰ نفر به رئیس‌جمهور جدید آمریکا نامه نوشتند که تحریم‌ها را تشدید کنید و برجام را از بین ببرید و نکته جالب این نامه این بود که از سربازان آم یکایی به عنوان سرباز فداکار یاد می کنند و اعلام می کنند حاضر به همکاری به شما و سربازان فداکارتان هستیم که این خباثت این فتنه گران را نشان می دهد .
ارتباط با امام جمعه