دوشنبه 1396/2/4 - 1 : 12
مشخصات امام جمعه
محمدجواد قنبربیگی
محمدجواد قنبربیگی
دره شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/1
کاندیداهای ریاست جمهوری التزام عملی خود را به ولایت فقیه نشان دهند
کاندیداهای ریاست جمهوری التزام عملی خود را به ولایت فقیه نشان دهند
امام جمعه دره شهر گفت: انتخابتهایی که بر اساس مسائل قومیتی وقبیله ای صورت گرفته برای شهرستان نتیجه مثبتی در بر نداشته است.
حجت الاسلام"محمدجواد قنبربیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به شان ولی فقیه در نظام جمهوری اسلامی گفت: بر اساس روایت و احادیث حکم ولی فقیه پذیرفته به حکم خدا بوده و رد حکم ایشان رد احکام خداوند است.
وی اظهار کرد: ولی فقیه همانند مسئله مذاکرات هسته ای جهت گیریهای کلی نظام را سازمان داده و اجرای آنها منوط به رضایت ایشان می باشد.
قنبر بیگی افزود: در همین مسئله نیز ایشان بارها تیم مذاکره کننده را به هوشیاری در مقابل نیرنگهای طرف مقابل، نرمش قهرمانانه، مذاکرات در چهارچوب مبحث هسته ای، خوشبین نبودن به وعده طرف مقابل توصیه کرده و 9 شرط را نیز برای ان تعیین نمودند اما  آقایان به خیلی از آنها عمل نکردنه که نتیجه آن خسران محض در مذاکرات شد.
وی با بیان اینکه ولی فقیه چارچوب حرکت نظام اسلامی رامشخص می کند، تصریح کرد: قانون نظام جمهوری التزام عملی رهبر معظم انقلاب اسلامی را برای هرکاری لازم دانسته به طوری که تمام سیاستمداران عالم به قدرت ایشان اعتراف کرده اند.
 
خطیب نماز جمعه دره شهر در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و افزود: همه کاندیداها بصورت عملی و نه زبانی باید التزام خود را به ولی فقیه بعنوان مهمترین شرط حضور در انتخابات نشان دهند.
 
وی همچنین در مورد انتخابات شوراها نیز گفت: کاندیداها بر اساس پیش کشیدن مسائل قومیتی وقبیله ای رای جمع نکند،زیرا انتخابتهایی که بدین صورت بوده برای شهرستان نتیجه مثبتی در بر نداشته است.
 
قنبربیگی تصریح کرد: در زمان رای گیری با بجای تک رای و ضایع کردن حق چهر نفر دیگر پنج نفر را با سلیقه خودتان انتخاب کنید.
 
وی با بیان اینکه کاندیداها توانیهایشان راتبلیغ کنند، یادآورشد: مردم نیز با سنت شکنی انتخاب قومیتی و قبیله ای، رای خود را به کاندیدی که توانایی انجام کارهای مثمر ثمر را دارد بدهند.
 
حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: نامزدهای انتخاباتی نیز بدون در نظر گرفتن برد یا باخت در انتخابات تمامی امکانات خود را برای زیبا سازی شهر به کار گیرند.
 
امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: به شهرداری و فرمانداری توصیه میکنیم برای جلوگیری از خرابی چهره شهر فضایی در اختیار کاندیداها قرار داده تا پوسترهای خود را آنجا نصب کنند.
اخبار
ارتباط با امام جمعه